Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chriss745

    tag

    válasz wolfpapa72 #3 üzenetére

    Ezt én is tapasztaltam, de szerintem itt nem arról van szó, hogy nem használja a procit, mert a watt és a melegedés megfelelő. Ha menézed a Task Manager részletek fülét, az ugyanazt mutatja mint a HWiNFO, ez a CPU usage, a Task Manager teljesítmény füle az a CPU utilization-t mutatja, amit máshogy számol a Windows mint a CPU usage-t, tud 100% fölé is menni, és szerintem egy káosz. Én is jobban szeretem a CPU usage-t ami pontosan megmutatja hány mag van kihasználva, na pont ezt cseszték szét a 22H2 frissítéssel, fura értékeket mutat játékok alatt. Az érdekes viszont, hogy szintetikus teszteknél meg jó. Na az az indiai aki ezt művelte, egy életre tiltanám el bármilyen programozástól ( na jó, a többit is ).

  • Chriss745

    tag

    válasz wolfpapa72 #12 üzenetére

    Hát igen, ez az agile fejlesztési módszertan amit használ mindenki ész nélkül csak költségcsökkentésre jó, a hibák meg a minőségellenőrzés le van kakkantva. Én amúgy 7950x-el látom ugyanezt, de nálam nincs teljesítmény probléma a 3080-ason, akkor lehet hogy 7000 szériába van annyi kakaó, hogy még visszafogva is elég a videókártya alá. Azért ez tényleg nagyon szánalmas amit a Microsoft-nak nevezett indiai selejtgyár művel. Sajnos én napi szinten vagyok kapcsolatba velük munkám miatt, már egy jó ideje nem találkoztam értelmes, nem indiai emberrel a cégtől, az összes össze vissza kamuzik, azt sem értik mi fán terem amiről beszélek, a legfontosabb hogy minél előbb továbbítsa a problémát valaki másnak, ő meg mehessen semmi tenni.

  • Chriss745

    tag

    válasz ricsip #15 üzenetére

    Hát igen, így volt régebben, de már premium supportal direkt US kapcsolattartóval is csak indiánokat kapunk. Pedig még hátszelünk is van mert a cégem CEO-ja senior director volt náluk, de még így sem tudunk 1-ről a 2-re jutni velük. Havi 3 millió dollárt fizetünk nekik, szal szerintem nem vagyunk annyira kis hal azért.

    Visszatérve a problémára, felraktam a patchet, semmi nem változott, a játék shadereket fordít, CPU usage 0%, CPU utilization 50%, hőmérséklet és fogyasztás is 50%-os használatnak felel meg, szal csak egyszerűen szétcseszték a Windows CPU usage metric-ét. Ami játék meg használta a metricet valamire az meg van bolondulva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák