Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz 42861 #41482 üzenetére

    " Neked mi a tapasztalatod ezzel? Neked mire vannak fejlesztve a sb-ek?"

    Az igazság az, hogy egy jó ideje már nem nyúltam a kialakult confhoz, de alapból az a lényeg, hogy a heavy sokkal erősebb, de gyak visszatölthetetlen, az augmented gyengébb, de remekül lehet SCB-el helyreállítani. Viszont valamikor a reddit-en olvastam valamit(mivel ez régebben volt 3 perc 6 mp-nél, ezért a Fed agyamból már törlődött az információ, hogy pontosan hol és mit), hogy a pozitív hatások nem nőnek az égig. A lényeg az, hogy gondoltam egyet, és a Krait-en a négy augmented-ből kettőt lecseréltem heavy-re, és bevált. Valamivel kevesebbet tölt vissza egy-egy SCB töltet, de a shield látványosan erősödött ezzel a cserével, tehát összességében megéri. Viszont a Corvetten nem próbáltam(szegény, a Krait érkezése óta a hangárban ásítozik), és mivel azon 8 db utility van, ott egyáltalán nem biztos, hogy a fele-fele az optimális arány.

    Viszont nekem is lenne egy (ostoba?) kérdésem:
    Mostanában sorra kapom ezeket a lánc küldiket.

    Ezek a megbízások alapból nem érdekelnek, de van ezeknek bármi egyéb jelentőségük, amiért esetleg mégis érdemes lenne foglalkozni velük?

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák