Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nosam

    aktív tag

    válasz Diopapa #3117 üzenetére

    Értem én, hogy van fuel scoop. De azt gondolná az ember, hogy az üzemanyag költség azért mégiscsak nem egy nagy összeg. Most hogy fuel scoop-al feltöltöm a gépmadarat attól még mindig nem lesznek olyan fuvarok ami által képes lehetnék további fejlődést produkálni. Meg nézd meg a bányászatot, egy csomó hely alapból is ki van már merülve pedig csak nov 3.-a van... Így sajnos most lineáris a játékmenet, kicsit olyan mintha rá akarna vezetni arra a játék a fuvar és beszerzés kimerülésekkel, hogy váltsak "játékstílust."

    Félek attól, hogy ezzel a dinamikus gazdasággal komoly gondok lesznek egy idő után. Ráadásként ha valaki megjelenés után később fog csatlakozni mondjuk fél évvel, akkor háromszor nehezebb dolga lesz másoknál. Addigra nem lesznek a környéken bányászható roidok, nem lesznek normális szállító és beszerző küldik a környéken stb. Kereskedelemről ne is beszéljünk mert az meg gyakorlatilag nincs.

    Alig van árú a piacokon. Nem tudom mi történt ezzel a játékkal, csak reménykedhetek, hogy FD-nél valamit próbálgatnak és nem így gondolták.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák