Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    válasz to.ca #28345 üzenetére

    Ezért írtam " Nyilván meglehet a többivel is ". Felfedezni pitonnal . . . ahhoz már nagyon mazochista hajlamok kellenek. Az anaconda összességében a második legjobb felfedező hajó volt az ugrótávja és a rengeteg modul slotja miatt. Cserébe SC-ben olyan mint egy bálna :) Éppen ezért imádtam az ASP-ot nem volt szükségem annyi modul helyre még amikor elmentem 25k fényévre sem mert az esetek 98% ban hibátlanul farmoltam a neutronokat és blackholeokat. Ellenben most 2.2 megjelenése óta ha neutronnal akarok ugrálni akkor az Anaconda ami brutálisan bírja a strapát elég afm-el ha sokszor megszívatna az kettő darab eshetőség amit már alább írtam. Valamikor Január felé terveztem egy nagyobb utat és az biztos hogy neutron ugrálással fogom megtenni legalább az odavezető utat amihez fejben már össze is raktam a kellő engi upgradeket ;)

    (#28344) cintula187 : Ilyen problémád van ? Ha igen akkor jó hírem annyi volna : A support válaszolt a ticketemre és majd 2.3ban javítják :DDD Tudnak róla , baromira sajnálják de ez van :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák