Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grHawk

    aktív tag

    válasz totila #27159 üzenetére

    Az egy Corvette. Pajzsok nélkül is átvészel egy CZt, hát még akkor egy pilóta :D Olyan, mint ha a teknős páncélja alatt lenne... még egy páncél. (Persze ez csak engi upgradelt verzióra értendő) ;)

  • orientcx

    őstag

    válasz totila #27159 üzenetére

    Na ilyen egy éles szemű pilóta, gratulálok :D :C :D
    -
    "tán csak nem figyelmetlen a fed hős?"
    -
    Ezt külön kikérem magamnak....őőőő... na jó, néha egy kicsit ... khmmm... jól van na, általában baromira szétszórt vagyok, így már jó lesz? Most boldog a tisztelt netes közönség??? :U :B
    Kétségtelen, hogy sokszor valóban elfelejtek átkapcsolni ezt-azt, vagy akár a CZ-be érkezéskor a HP-ket egyáltalán kitenni, stb, viszont itt most kivételesen nem figyelmetlenségről van szó, hanem tudatosságról. Egy CZ-ben, vagy RES-ben, ahol a pajzsot folyamatosan vakargatja a konkurencia, a hosszan tartó jelenlét érdekében a sys-t mindenképp érdemes teletömni pöttyökkel(különösen a bétában, ahol már valamivel jobban is fogyasztják a hő alapú fegyverek), mert akkor a shield látványosan többet bír. Merőben más a helyzet azonban akkor, amikor csak egy-egy magányos kalóz képesítésű szakember úszik be meggondolatlanul az MC-ink elé. Ilyenkor inkább a gépházra, és a fegyverzetre pakolom a pöttyöket, mert azt a nagyon keveset, amit a tisztelt ügyfél egymaga le tud faragni a pajzsból, azt simán vissza is hízza a pofozkodás utáni SC-ben. Ha négy PIP van a gépházon, folyamatosan lehet boostolni, és olyankor a Corvette méreteihez képest pazarul lehet forgolódni is(ami miatt eleve kevesebb találatot is kapunk, részben kompenzálva a pöttymentes pajzs okozta gyengülést is), ha meg a fegyverzetre teszem a pöttyöket, akkor egyfolytában lehet lövöldözni, nem melegszik a hajó, vagy csak sokkal lassabban(mert azt tudni kell, ahogy kezd lemerülni az energia a fegyverzetről, úgy fogy el a kapacitás az MC-k hűtéséről is, és emiatt olyankor kezd csak el igazán melegedni, majd felforrni a hűtővíz)
    Mindenesetre grHawk kollégának igaza van, ezt csak akkor ajánlom, ha egy maxra felgyúrt A7-es prismatic pajzsod van, egy rakás szintén feltápolt SB-vel megtámogatva.
    Lényeg a lényeg, folyamatos konfrontálódásnál legyen négy a pajzson, egy-egy kósza pofonnál meg inkább a gépházon, és fegyverzeten(persze a menet közben kínálkozó rammerkedési lehetőségeknél arra a kis időre mindenképp négy a pajzson)
    -
    -
    raymi16 - "Ez nem az én sztorim.. úgy olvastam.. valahol!"
    -
    Tényleg, a mi imádott klubunkról se feledkezzünk meg, az IPSZ élt, él, és élni fog! :K :D :K
    őőő...én is csak úgy olvastam valahol, én a székház közelében sem jártam... :U

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák