Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz brd #26623 üzenetére

    Bizony, manapság tuning nélkül a sötét mélyűrben én is gyakran nézegetnék hátra, nem ólálkodik-e valaki mögöttem, és minden apró neszre összerezzennék. :U Az engineers óta az npc-k sokkal durvábbak lettek, és a csaló tuningjaik mellett repkedni is jobban tudnak, de ez már szinte közhely. Kezdek hajlani azon vélemények felé, melyek szerint ezt azért találták ki, hogy mindenki vegye meg a horizons-t(enélkül ugye nehéz lenne meglátogatni a mérnöki gárdát). Ez persze így nyilván túlzás, de lehetett ez is egy szempont az ED pénzügyi tárcájánál. Egy szolid kis "ösztöke" a játékosállománynak a "helyes irány" felé. :K
    Amúgy megint átalakult a dobogó az ED-ben. Volt idő, mikor a Python volt a bajnok, aztán az Assault ship, és most a Corvette visz mindent. De toronymagasan! 4 fogorvosból 9 ezt ajánlja(igaz hogy ők is tőlem hallották) :B
    Nyugodtan állíthatom, hogy egy Corvettel tudomást sem kell venned azokról a kísérő harci csivavákról, mert kb annyi esélyük van átrágni magukat a shieldeden, mint egy elszúvasodott fogú fehér egérnek a kínai Nagyfalon(lehet, hogy meg tudja csinálni, csak adj rá neki kb úgy 9 évet....ja, és akkor felejtsd el letolni a pöttyöket a sys-ről, mert lehet, hogy amúgy az többet tölt, mint amennyit a csivava rág) :N

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

  • baphomet

    senior tag

    válasz brd #26623 üzenetére

    Egyébként igen, a régi a kés-vajban stílusú büntetés élményét jobbára már csak maximumra mérnökölt hajóval lehet visszahozni, de mi volt pontosan a szitu? Mert a fegyverek maguktól nem mennek tönkre, csak, ha durván megsütnek heat damage-dzsel (ami az NPC-kre nem jellemző), vagy ha megszórnak rakétákkal, de ahhoz előbb le kell szedjék a pajzsodat. Ha ez utóbbi volt a helyzet, akkor works as intended, a rakéták sokkal hatékonyabbak a 2.1 óta, és már néhány találat is elég hozzá, hogy tönkretegye a külső modulokat (thruster, fegyverek, utility-k). Ha nem shield tankot építesz, akkor sturdy fegyverek, point defence, ECM kötelező.

Új hozzászólás Aktív témák