Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Andras_

    tag

    válasz gk004 #19544 üzenetére

    Persze. :D
    Nálam ezek a hibák jönnek elő:
    1. Állomáson vagy az űrben az 1-es panelen kiválasztom a küldetést,majd ott rámegyek a Galaxy map-ra akkor nem adja fel.
    2. Az állomáson dokkolva nem adja be a galaxy mappot (random)
    3. eldobálja a kijelölést random módon
    4. Ki van jelölve a célhely(pl egy bolygó), de nem jelzi(mintha nem lenne kijelölve), ezért ki kell jelölnöm mást, majd újra a célt. (random bug)
    5. lag (ugrálnak a hajók bolygóközi utazáskor) (random)
    6. Bizonyos hajókat nem tudok kiszedni FSD interdictor, mert örökösen ezt írja : Get behind target , pedig minden tök olyan(háta mögött vagyok, hatótávolságon belül),mint más hajók esetében- ez lehet az én bénaságom
    7. Eddig 3-4-szer crashelt a program , míg az ED egyszer sem, de gondolom majd kiforrja magát.
    8. Valamiért változik a joy érzékenysége bizonyos állomásokon.. ezt nem értem miért lehet. Rommá törtem múltkor is- Lehet lag miatt? Nem tudom
    9. Már az ED-nél is az Xbox360-as joy(pc) mintha megkergülne. Pl hozzá se érek a pipeket machináló gombokhoz mégis elugrik.
    10. Free kamera hajófülkén belül fenti irányba beragad és nem akar mozogni..párszor megszívtam már vele.

    Ez nem bug, talán csak összeférhetetlenség:
    Klasszikus joy-os beállítással játszok, tehát xbox360-as joyon ha megnyomom pl az Y,X,A,B gombot, bead 3-4 lehetőséget, ami praktikus, de valamilyen szisztéma szerint tiltja a billentyűzet gombjait és ha a joy gombkiosztása mellé billentyűzet parancsot rendelek, akkor NEM érzékeli, nyomkodhatom napestig, akkor se csinál semmit. Míg más gombok funkcionálnak mind a két periférián egyszerre.

    pl: külső kamera nekem : hosszan nyomom a B-t majd jobbra, beállítom rá ,hogy CTRL+ALT , vagy CTRL+ SPACE, de azt már nem érzékeli hiába nyomom. Nem működik az 1,2,3 panelváltás se, ellenben az oldalazó mozgás (QE) csak billen müxik.

    Na mindegy nekem ezek vannak.

  • Cooper911

    senior tag

    válasz gk004 #19544 üzenetére

    Nekem is ma kezdte csinálni ezt az eldobálást.

    Diopapa Én SRV-vel találtam meg, nem tudom ki lehet e szúrni fentről. Amúgy a bázishoz közel lévőben volt de gondolom ez random.

    [Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

Új hozzászólás Aktív témák