Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • baphomet

    senior tag

    válasz undercover #17232 üzenetére

    A Fed rosszmájúság szerint úgyis csak a Cutter hátsóját látja az ellenség, ezért az orrész kidolgozása egyébként is felesleges. ;]

    A manőverezhetőség, meg nem hajó kinézetének, hanem fejlesztők hasraütésének a függvénye.
    Best buy-já az teszi, hogy az Anacondányi tűzerő mellé a kategória legnagyobb sebessége és a Corvettétől több belső modul hely jár. (ugye az nyer, aki tovább bírja SCB-vel)

    És revansul a sok Cutter fikázásra: én már tartom vissza a lélegeztem a Birodalmi Kárörömre (TM), mikor erről az Anaconda és a Farragut osztályú capital ship torz zabigyerekéről kiderül, hogy a régi jó Core Dynamics-os szokás szerint gyenge pajzs (bár erős páncélzat) jellemzi majd. :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • orientcx

    őstag

    válasz undercover #17232 üzenetére

    "Szerintem szép lenne a cutter "
    -
    Tényleg az lenne....ha nem lenne olyan baromi ronda :K
    -
    "Ha ezen javítanának egy kisebb orral és egy ugyanilyen hátsó résszel"
    -
    Meg ha nem olyan lenne az oldala, és kicsit átfaragnák a tetőt, meg lecserélnék az elejét, meg a közepét, no meg a végét, meg ami még maradt, akkor lehetne talán szép is... (persze akkor sem vallanám be :N )
    -
    -
    baphomet - "A Fed rosszmájúság szerint úgyis csak a Cutter hátsóját látja az ellenség, ezért az orrész kidolgozása egyébként is felesleges."
    -
    ez olyan jó meglátás, hogy mától én mondtam :K
    -
    "És revansul a sok Cutter fikázásra: bla-bla-bla"
    -
    Mikor tanuljátok meg már végre ott a birodalomban, hogy nem a valóság, az alkalmasság, vagy az igazság számít, hanem hogy a Fed szájhősök mit terjesztenek el. Ha már éltem volna az 1200-as években(bár egyesek szerint vagyok olyan vén), akkor most úgy tanulnátok az iskolában, hogy Muhinál tönkre vertük a tatár hordákat, és egyel kevesebb tanítási nap lenne az április 12-i ünnepségek miatt.
    -
    "Minek nyomsz clear save et?"
    -
    Nem tehetsz róla, ez egy ősi Fed átok. Addig fogsz újra és újra reinkarnálódni, amíg hűséget nem esküszöl azoknak a Fed a tisztségviselőknek, akik korruptak(mind az, úgyhogy el fog tartani egy ideig) :D
    -
    -
    Amúgy várjuk ki a végét, egyenlőre nem lehet tudni, melyik cucc milyen lesz, én bizony nem vagyok túl optimista

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák