Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz CactuS #13702 üzenetére

    A játék árazásáról lehet ugyan vitatkozni(nekem sem szimpatikus), de gondolom azt magad sem hiszed, hogy azzal vissza tudsz nekik vágni, hogy akkor "büntiből" nem játszol a már kifizetett ED-vel. Így kizárólag magadat szívatod. Az új cuccokról meg annyit, hogy el kell dönteni, megéri-e neked, vagy nem. Ha igen, vedd meg, és játssz, ha nem, nem. Én sem költöttem játékokra ennyit még összesen sem, de ez mindenképp kell, tehát fizettem, és játszok. Ők meg annyiért adják, amennyiért el tudják adni, és valóban nem szégyenlősek. Mellettük szól, hogy nincs havidíj, pedig online játék, és ráadásul szorgalmasan foltozgatják is a programot. Viszont gusztustalannak tartom, hogy az eddigi bétásoktól(én nem voltam az) megint pénzt kérnek ugyanazért, és a régebbi vásárlók mindig látványosan rosszabbul járnak, mint az újak. Mondjuk viszont az is igaz, hogy a régebbi vevők meg már régebb óta is játszhatnak, ráadásul idővel minden progi olcsóbb lesz.
    Hogy a life time csomaggal meg jól jártam-e, azt csak az idő fogja eldönteni
    Összefoglalva, nem kell puszit adni Braben bácsinak, de ha már megvetted az ED-t, akkor játsszál vele, és élvezd :K

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák