Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e00dgy

    aktív tag

    válasz orientcx #11757 üzenetére

    Igen sajnos az a felállás, hogy az úgynevezett "trollok" nem egyedül magányosan vándorolnak.

    Én pl nemrég megelégeltem ezt és nekiálltam playerekre vadászni. Többnyire csak ellen oldali playerre csapok le és mondhatni nem 3 az 1 elleni felállással.

    Úgy gondolom elítélni őket nem szabad, mivel a játék része az amit csinálnak. De attól még jól esne a mocso Bangfish pofánlőni mert még csak 1 v 4 -ben támadt rám, eredménytelenül... :) Előtte egyszer lőtték szét egy teszt Vulture -omat 3 am FDL -el .... Na hát ez hatalmas kihívás.... Majd felszívva magam az Anacondával jól megcsaptam őket, 3 FDL -el és 1 Vulture -al voltak. Tartaj magát nagy tisztességes játékosnak, a videóiban a Combat loggereket kihangsúlyozza, közben meg egy nyuszi P*CS!

    Az mondom, 1 vs 1 teljesen rendben. 2 VS 1 még belefér de persze a résztvevő hajók nagyon számítanak.
    Tegnap vadászgattam ellenséges területen mindenre. Aki Power-hez nem csatlakozott azokat nem bántottam, de 2 VS 1 ben is ott maradtam és tettem a dolgom, viszont azért 3 majd 4 ellen menni kellett.

    Érdekes módon nem is szólogattak be semmit. Nyilván én sem tettem semmi megjegyzést. Az ellen oldaliakra lecsapok, mert kihozták belőlem az ördögöt.... Aki felismer írjon bátran.... természetesen nem bántom... :B

    Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

Új hozzászólás Aktív témák