Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nandivagyok

    aktív tag

    válasz WestBam #75983 üzenetére

    Edc-re keresek egy kicsit erősebbet, okosabbat mint a thrunite h01-em. A változatos felhasználási módjai (mágnes, zsebklip és fejpánt) miatt szeretem magamnál tartani és bevetni ha kell, ezért vált be a mini right angle lámpa formátum.
    Fenix HM50r v2 ami tudja a piros fényt, de a specifikáció az árhoz képest karcsú. Perun 2 mini a mágneses töltő talp miatt instant kiesik. A tini2-t majdnem megvettem, de túl sok problémáról olvastam és az akksi se cserélhető, ezért elengedtem, a többi beépített akksis kislámpát is az időtálllóság miatt nem venném meg.

    A másik témához annyi hogy van powerbankem és amikor használom, akkor elég ha egy alkalommal tol 80%-ot a telefomon. Mivel úgyis elkapott a lámpa vásárlási láz, ezért gondoltam hogy minek nekem powerbank ha lehet nálam két funkciót betöltően egy (másik) lámpa is.

    Ehhez kapcsolódóan mit lehet várni egy Sofirn akksitól? Mivel egy 5000mah-ás nitecore 21700 ára majdnem annyi mint maga a HS41 lámpa, az előbbi túlárazott, vagy utóbbinál lehet minőségi aggályom?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák