Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #89309696

    törölt tag

    válasz WestBam #68933 üzenetére

    Jézusom mennyi fénykép, minden porszemet 5 szögből lefotóz. Alapos oké, de azért ez így ömlesztve kicsit sok. :D És nincs kültéri tesztfotó sötétben. Persze azoknak nem sok értelme, mert az expoidővel, érzékenységgel bármilyen lámpa bármivé varázsolható, csak hiányolom.

    Kutyát sétáltatni mondjuk nekem is jobb lenne fejlámpa, mivel a kezeim foglaltak. Csak én jobban kedvelem a kézilámpákat. Meg nagyobb fényerő is azzal érhető el.

    Egyébként mennyibe kerül egy átlagos akku és töltő? Mert én nézegetem a zseblámpás boltokat beépített akkus lámpák 800-1000 lumen és 20 ezer pénz. A Convoy ennyi pénzből 4-5000 lument ad. Azért az nem mindegy. Ennyire drága az akku meg a töltő még (ami kell a Convoyhoz) ami kiadja az árkülönbséget, vagy ennyire túlárazottak a beépített akkus lámpák?

    Az a baj még sose volt 800-1000 lumenes lámpám, nem tudom mire képes. Lehet az is elég volna. Egy autó távolságija az 1500 lumen körül van, a kettő 3000, ahhoz lehetne hasonlítani, de a meleg fényű halogén egy akkora foncsorral tök más, mint egy zseblámpa. :F

Új hozzászólás Aktív témák