Keresés

Hirdetés

  • T Phone 2 Pro - majdnem mindenben jobb

    ma Az első körös magentás szolgáltatói telefonok ugyan nem voltak drágák, de sok kompromisszumot követeltek meg. A második generációs páros minden szempontból fejlődött, miközben az árazás maradt.

  • Shin Megami Tensei V: Vengeance teszt

    gp Közel három éven keresztül az ötödik számozott Shin Megami Tensei kizárólag Switch-en volt elérhető, az Atlustól megszokott bővített kiadás viszont már minden platformon elérhető.

  • Spyra: nagynyomású, akkus, automata vízipuska

    lo Type-C port, egy töltéssel 2200 lövés, több, mint 2 kg-os súly, automata víz felszívás... Start the epic! :)

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chris Kiki

    senior tag

    válasz sarajhvh #67074 üzenetére

    Részemről utolsó gondolatokként, mert nem szeretném ezt az off áradatot tovább nyújtani.

    Már ne is haragudj, de a kisiskolás viselkedés pont, hogy tőled indult, amikor egy szakmai vitában az összes érdemi hozzászólásod egy nem túl kedves szmájli volt egy hozzászólásomra. Erre reagáltam egy Emesés (ami egy mém) hozzászólással, amit ezek szerint Te nem ismersz, és furcsa módon értelmeztél.

    Aztán bölcsességre vonatkozó kritikákat fogalmazol meg valakivel szemben úgy, hogy előtte Te magad tetted ugyan azt, amivel szemben a kritikád fölmerült. Hatalmas öngól volt a részedről.

    A dörgölőzésed egyéni megítélés kérdése, felesleges ez ügyben népszavazást indítanod. Néhány embert zavar (köztük engem is), a többségnek lehet, hogy fel sem tűnik. Meg az is lehet, hogy tévedünk. Megígérem, hogy nem hozom fel többet.

    Az OFF gomb használatát 1,5 év fórum használat után sem sikerült megtanulnod, pedig ez még a szabályzatban is benne van! De azért teszel egy furcsa megjegyzést rám ezzel kapcsolatban, amit nem tudok értelmezni tekintettel arra, hogy minden ilyen jellegű megjegyzésemet én OFF-ba tettem, ellentétben veled.

    Na béke (ha van még olyan)!

    Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

Új hozzászólás Aktív témák