Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beginnerguy

    tag

    válasz jmuranyi #50178 üzenetére

    Köszi mindenkinek!

    (#50178) jmuranyi

    Hm, nem is rossz. Bár érdekes, hogy nincs róla review GB-n :D Viszont ebben sincs magas színhűségű flood fény, amit szeretnék :(

    (#50181) FBLLMAG

    Led Lenser MH8 is elég messze van attól, hogy IPX8 legyen sajnos :( Ehhez képest a Nitecore HC65 féláron van és többet is tud, ha jól látom.

    Piros fényt asztrofotózáshoz (vagy ha mellettem valaki azt csinálja, volt már rá példa párszor), illetve filmes fényképek előhívásához (sötét szoba) használnám hosszútávon. Tudom már, hogy mit szeretnék, csak nem tudom, hogy van-e pontosan ilyen fejlámpa. HA nincs, akkor majd gondolkozok a kompromisszumokon :)

    (#50183) Gargouille
    Uh, az Acebeam H30 elég jónak hangzik! :) Bár kicsit nehéznek tűnik, és a vörös fénye elég erős (50 lm), közelre nem túl jó.

    @All
    Ami kimaradt még: jó lenne, ha mind a piros fény, mind a magas színhűségű fény erőssége állítható lenne :) Kíváncsi vagyok van-e ilyen fejlámpa, ami mindenben stimmel :D Egyelőre a HC65 a következőket nem tudja, ha jól látom:

    - van nála könnyebb alternatíva
    - csak kikapcsolt lámpánál elérhető a vörös és magas színhűségű fény (klarus h1a-nál két külön gomb van, iterálni kell a magas CRI és a vörös fény között)
    - sem a vörös fény, sem a magas színhűségű fény erejét nem lehet változtatni, előbbinél csak azt, hogy villogjon-e vagy nem -- pl Klarus H1a-nál két fokozata van a CRI-nek

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák