Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz anubis6 #184 üzenetére

    Ennyi idősen már én sem nagyon járok fesztiválokra, ez az egy maradt, ami igazából még érdekel is, meg "fogható" közelségben van kocsival (délután érkezünk, reggel megyünk haza, 65km-re lakunk Zamárditól). A Bónusz nekünk messze lenne, szabadságot, meg szállást is kéne intézni, és haveromnak előbbi nehéz ügy. Egyedül meg...

    Amúgy "kislány" :P koromban hallgattam Rush-t utoljára, úgy a 2000-es évek elején, azóta nem is nagyon tudom, hogy mit játszik. De akkoriban kb. olyan érzés volt hallgatni a különböző szettjeit, mintha lett volna 25-30 lemeze, és azokból dolgozott volna mindenhol. Hiába zenélt az USA-ban, vagy Európában, a szettben tudni lehetett, hogy melyik track lesz a következő. Kicsit ráuntam egy idő után. Aztán nem sokkal később elkezdtem schranz-ot hallgatni, na az egy komoly időszak volt. :D Volt egy srác, akit akkor nagyon bírtam, de már nem emlékszem a nevére. Aztán, ahogy múlt az idő, elkezdtem lassulni, és akkoriban 2004-5 táján nagyon jött fel a progressive house, és az megfogott. Kb. 2016-ig tartott a szerelem, és most azóta kezdek visszatalálni a techno-hoz. A progi elveszítette az érdekességét és a hangját, a techno viszont rengeteget változott ez idő alatt, és most ez újra izgalmas számomra.
    Amúgy akit egyszer nagyon szívesen meghallgatnék élőben, az Lewis Fautzi. Számomra most ő a Techno Dj.
    De a három Magyar titán, akik 23-án játszottak a B stage-en, ők is kiválóak, nagyon szeretem a szettjeiket.

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Új hozzászólás Aktív témák