Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s912

    aktív tag

    válasz niof #141 üzenetére

    Progressive/deep/tech-house (Jody Wisternoff, Spiritchaser), amit még mindig szívesen meghallgatok és élvezem is, illetve néhanapján körülnézek, van-e valami "újdonság".

    Évekkel ezelőtt akadtam rá FM Attack zenéire. Modern Talking új "köntösben" :)
    Valószínűleg "korral jár", hogy inkább egy Modern Talking, mint 100 mai.. Nem is tudom már, hogy ma milyen zenék mennek :)
    Illetve ugyanez (évekkel ezelőtt akadtam rá és kellemes meglepetés volt): Blüchel & Von Deylen - Bi Polar.

    ATB volt sokáig kedvenc, de amit az elmúlt években produkált.. Arra nincsenek szavak. Vokálos, egykaptafára készülő daljaival nem tudott elvarázsolni. Lehet, hogy a mai "tizesek" odavannak érte, mint ahogy én is tettem anno 2000 körül. De az már "történelem", amit letett az asztalra (kb. 2008-2009 után tört meg valami vagy bennem vagy benne :) ).

    És ami lassan 30 (!) éves zene, még mindig "adja", de nem mondom azt, hogy nem az idő szépítette meg, mert akkor hazudnék, de évenként 1-2 zene van, ami ennyire időtálló lenne (Energy'52 - Café Del Mar).

    Ja és Röyksopp 4ever :) Kivétel a Lady Gaga remixük, de megbocsájtom nekik, ha már mostanában ismét "mozgolódás" van a házuk táján: [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák