Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fr@nkieWilde

    senior tag

    Igen, én is próbáltam elmagyarázni a kérdezőknek, hogy mi is ez, de nem lehet, mint ahogy nekem sem tudják megmagyarázni miért jó az, amit ők hallgatnak.
    Csak azt hallják, hogy 90 percen keresztül ugyanaz a szám megy :DDD
    Meg főleg, hogy a progressive house monoton, pedig ha tudnák... hogy valójában mennyire színes.
    Nekem pl. az egyik kedvenc számom a Trancesetters - Roaches (Peace Division rmx).
    Progressive house, de mivel Budai mixén hallottam először, így bennem valahogy inkább tech-house érzést vált ki. Bárhol, bármikor meghallom én is mindig libabőrös leszek tőle.
    Ez a közös euforia érzés is érdekes téma, elektronikus zene téren talán a goa trance a legerősebb, ahol ez a jelenleség a legerőteljesebben megjelenik. Még sosem voltam OZORA fesztiválon, de még csak kisebb goa bulin sem.
    Számomra lenyűgöző, szerte ágozó világ, ahol az alap a buli közbeni közös csakra utazásra épül, ott mesélik, hogy mind egyek lesznek, eggyé válnak.
    Persze ehhez szépen adnak is kellő menyiségű ingert, és nem csupán a szerekre gondolok, hanem arra a sokféle kreatív dologra, amiket ott sajátkezűleg készítenek. Biztos létezik, és jó érzés lehet, én még sajnos nem voltam részese, de talán egyszer elviszem a családot. :)

    Az a baj, hogy én haveri körömben sajnos nem igazán díjazták azt a zenét, amiket én szeretek. Ezért mivel egyedül nem mentem bulizni ritkán jutottam el normális bulikba. Értsd: régen egyik hétvégén a környező településeken a következő bulik voltak:
    Tápióbicske: Lauer
    Gyömrő: Dj Junior
    Kóka: Oliver McGregor a pincében, kint pedig D'n'B sátor
    Mende: Tommyboy és Sultan
    Természetesen a Junior féle buliba mentünk... mondom szuper...
    Hiába volt tömeg, hiába volt bennem ital, hiába volt jó a haveri társaság, a zene akkor sem tudott úgy meg mert magával ragadni, mint ahogy mondjuk a Sultan vagy a McGregor bulin lett volna.
    Bár nem éreztem magam rosszul, de jobb is lehetett volna. De lehet, hogy egy Mc Hawer és Tekknőre mondjuk a lagzimon el tudnám engedni magam :DDD De csak azé, mert középpontban lennék :DDD Meg, mert muszáj lenne.
    Szerencsére mindenevő vagyok, underground szinten kevés van, amit rossz szájízzel hallgatok, de pop/rap/rock téren is vannak, amiket szeretek. Tehát bizonyos szintig engem is magával tud ragadni más is. De ma a zeneipar egy az egyben halott és itt most egyáltalán nem a koronavírus okozta eredményekről beszélek, hanem inkább a felszínességről, anyagi kapzsiságról stb.

    Amúgy már majdnem meghallgattam mind a két mixet, tetszenek nagyon. Köszönöm. :K

    Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

Új hozzászólás Aktív témák