Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fr@nkieWilde

    senior tag

    válasz niof #374 üzenetére

    Szívesen fogadok mindent a legjobb korszakból :K
    Ma hazafelé Paul Oakenfold New York-i GU mixét hallgattam. Milyen jól megfért egy-egy mixlemezen a trance és liquid funk, és milyen szuper hangokkal operáltak még akkor...
    Imádom ezt a 97-03 (05) időszakot.
    Egy darabbal kevesebbnek érzem az életem amióta ilyen dj és produceri munkák nem születnek. Mindig úgy érzem, hogy nincs még ennek vége, ez csak egy pillanatnyi állapot, ami most van, de sajnos nem így van. :(
    A mai zenék ötlettelenek, sablonosak. Nem szeretem. Így könnyebb elfogadnom, hogy már családfőként nem a buli az első, főleg manapság, amikor semmilyen szórakozási lehetőség nincs.
    Azon is gondolkodom sokszor, hogy mások, akik nem hallgatnak ilyen zenéket, mint mi, mennyivel "szegényebbek". Persze tudom, hogy ők is ezt gondolják a saját nézőpontjuk szerint :DDD
    De én pl. az elektronikus zenében mindenféle lelki állapotomra találok gyógyírt és ezek a zenék dalszövegek nélkül is adott pillanatban rettentő sok tartalommal és mondanivalóval bírnak, amik gyógyítják a lelkünket, legalábbis az enyémet tuti :D

    Anno egy volt osztálytársammal azon vitáztunk, hogy egy zene csak akkor adhat át mondani valót a hallgatónak, ha azt szöveg formájában teszi. Pedig ez mennyire nem így van. Van erre példa más művészi ág is: festészet, szobrászat, film stb.
    Ő hip-hop-ot hallgat, anno Hősöket, meg hasonlókat, akkor még underground figurák voltak. Aztán persze a pénz őket is utolérte, és egyből a populárisabb, mainstream közeg lett a célpont.

    Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

Új hozzászólás Aktív témák