Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • talpas

    aktív tag

    válasz AndrewTdi #1916 üzenetére

    Szerintem otthonra tökéletes midkettő. Ha egyenlő is az ampered, a 14,4V-os, időben tovább fog dolgozni, vagy már kész vagy a munkával. Ha egyforma munkára pld. 50db. 20cm-es facsavarokat kellene gerendába küldeni, akkor igen csak vonyítana a kisebb gép, előbb kimerülne a nagy igénybevétel miatt, vagy nem is tudná behajtani, addig a 14.4-es még mindig képes dolgozni, időben is hamarabb végeznél. De lehet, hogy csak 5-10db. csavar lenne a különbség, árban minőségben ezt kell megfizetni. Ha én 1 géppel dolgozom, akkor amire vettem azt tegye jól, gyorsan. Ha ablakbeépítő lennék, biztosan iparit vennék és nem arra várnék, hogy az akku töltődik. Ja igen, 2 akkuval lehet folyamatosan dolgozni. 3 évet szinte mindegyik akku elmegy, nemsokkal ezután fogod észrevenni a gyengülést. Nehéz így eldönteni melyiket válaszd, Te tudod mennyit és mire fogod majd használni. Meta előny a név, a kis méret, az amper. Volt-van Bosch 12-es, az amerikaiból a 14,4-es, meg a nagyobb testvére. A 14.4-est imádtam. Családban van 1 Ridgid, az is bika erős (volt), de építkezésre való és erős alkar kell neki.
    Mindezekről ha visszakeresel, már írtunk, mazsolázz még onnan is.

    [ Szerkesztve ]

    "Veled, Uram, de nélküled..."

Új hozzászólás Aktív témák