Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    megvolt az 1. vágás.
    3*100mm hosszan, és 0.6-os acéállemez.

    óvatosan csináltam, mert először van ilyen a kezemben. nagyon vigyáztam, hogy merőelgesen tartsam a korongot.
    kb. fele vágás, gép pihentetés. ford poti kb. az út 1/3-án. az kényellms, és ott talán nem melegszik annyira a gép.

    a felxtárcsa homogén anyag? vagy van valami a felületén, ami lekopik?
    mert ha homogén, akkor csak pusztán aza alakját kell nézni, hogy van-e sérülés. nem úgy, mint a csiszolkorongnál.

    tudom, hülye kérdés. de ha szépen, szögben vág az ember, akkor egy tárcsa mennyit bír ki max? (km-ben...) :D

    egy nagy flexhez képest elég pepecs, de ezzel lakásban is lehet ügyködni. szomszédot is megkérdeztem, azt mondta, hgy egyáltalán nem hallja. (ezt kétlem, valszeg jó fej akart elnni, mert ezt az emberek ezt meg sem szokták kérdezni.) de ha nagyon áthallatszana, azért a 6 hetes gyerek mellől biztos szól volna...

    úgy hogy egyelőre tetszik. most jönnek a fekvő ház olalai. ablakot kell vágnom, hogy apaszív táp levegőt tudjon kapni. de ez már ide off.

    felxitoldót nem használom. úgy gondolom, az egy + dolog, ami esetleg kopik, surlódik, majd terhelve égeti a motort. azt csak végszükségre...

    aldiban voltam vasárnap. nem tudom, tart-e még az eksön:
    digitaális tolómérő, 0.00 pontos, 2 elemmel, 3k.
    satu szett. 2 tök egyforma. vagy csavaros, asztali, agy vákumos. 5k/szett. jobbb lett volna vegyesen, de vettem 2 csavarosat. nem túl olcsó, de gömbcsuklós. minden irányban elforog, jó volt vele tegnap szintbereszelni egy zsák hűtőborda talpat..

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák