Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andras6800

    senior tag

    válasz bitpork #6852 üzenetére

    Lehet eddigiekben nem került ez elő, de van 1 dolog ami miatt kicsit elbeszélünk egymás mellett.
    Számomra ez a fórum nem egy használtautó.hu. Nyilvánvalóan mindenki örül, ha értéktartó autója van, de azért valljuk meg az elmúlt 2 évet leszámítva az autó sosem az értéktartásáról volt híres. Erre utaltam valahol a már említett konszolidáció alatt.

    Amiről én beszéltem, mint masszív elértéktelenedés pont emiatt csak a már emlegetett technológiai áttörések kapcsán elképzelhető számomra.

    Autókereskedés kapcsán nincs tapasztalat, így ebben nem is okoskodnék.

    Visszatérve a félelemre is kicsit. Az örök. Az idő elteltével egyre szélesebb rétegek tudják majd elengedni. De attól még mindig lesz egy réteg "lapos föld hívő".

    Ami meg a hibrid példát illeti.. Most erre mit mondjak. Pont azt tudom amit te is írsz. Dieselben is van ami megkotlik hamar. Meg benzinesben is. Erről volt korábban értekezés. Sajnos előfordul.

    Kicsit itt is bejátszik a felhasználás módja. Agyament használattal Dieselt is ki lehet nyírni 100k km alatt. Meg automata váltót is láttam már aki 80k km-enként cserélte. A harmadik után elvitette magát tesztútra a szerelő, mire meglett az ok. Digitális gázpedál :D ( on/off).

    A békéért harcolni olyan, mint a szüzességért dugni!

Új hozzászólás Aktív témák