Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz laposonly11 #1023 üzenetére

    Nem farmolok direkt. Mivel egyébként is végigporszívózok mindent felesleges farmolás nélkül is erős a karakter.

    Tegnap mindent összevetve jó napot zártam, pár nekifutásból, némi szerencsével lement Astel, nem mondom, hogy nagyon emlékezetes volt, de legalább egyedi. És legalább több rúnát dobott, mint amennyit vesztettem.
    Végre sikerült a köcsög küldetését is megcsinálni, volt pár beteg és értelmezhetetlen dolog ott, de egy kis szerencsével az is meglett. Mondjuk volt olyan is, hogy kettőt megcsináltam egy potival, aztán jött a harmadik és instakill, szóval kijárt egy kis szerencse.
    Bár bizonyos dolgokat továbbra sem értek... A Caelid-ben lévő divine tower alján van egy boss, 94k XP-vel, másodikra röhögve lement (oké, írtak tippet előtte, hogy véreztetni kell, én meg alapból uchival megyek). Ehhez képest volt egy dagadék a Liurnia torony felé vezető hídon, az legalább tízszer ölt meg és nem is volt boss.
    Az meg, hogy Elemer achit ért... Bellbearing Hunter 3 :U Legalábbis csak kettőről tudok, de gyanítom van több is. De legalább a vár hangulatos volt, egy lendülettel takarítottam végig az egészet. Több ilyen kellett volna bele és kevesebb 12egytucat kripta.
    Mondjuk volt egy pont, amikor fogtam a fejem, a hülye chariottól már a kezdő dungeonben idegbajt kaptam mikor visszamentem , erre most találtam egy másikat is, itt kapásból kettő volt :((

Új hozzászólás Aktív témák