Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog

    Fel kell készülnöm lelkiekben a húgom szívfájdító nézésére. Ez olyan szemétség tőlem. Ez csak egy telefon! Pikk-pakk a kezébe kellene nyomnom és tovább lépni. A húgom sokkal fontosabb.
    A francba.
    Miért hagyta ki a Nokia azt a picurka rádiót az E61-ből???
    Van egy viharverte mp3 lejátszóm beépített rádióval, de pont a konyhában nem fog semmit sem, és kint is úgy kell fordulnom, hogy érzékelje az adókat. Na, vele már nem akarok szenvedni.
    Akkor vannak rádiós mobiljaim, de régiek, és nincs bennük java. Ha angol órán vagyok, akkor nagyon hasznos a szótár.
    Persze cipelhetem magammal az E61-t is, de kezdek tudathasadásos állapotba kerülni, hogy két zsebemben, két mobil van. Két totálisan különböző modell, két gyártótól. Kész is van a tudathasadásom.
    + Nem akarok rádiót sem használni. Mobilnál nagyon praktikus, hogy ha hívnak, a zene elnémul és fogadhatom a hívást, de ha a rádió szól külön, akkor ki kell kapcsolnom, a fülesét kitépnem a fülemből, elővenni a mobilt és fogadni a hívást. Mindez pl. biciklizés közben csak úgy biztonságos, ha megállok, de mire megcsinálom a műveletsort, már csak a hívásnaplót nézhetem meg és hívhatom vissza a másikat. Sokkal kényelmesebb és egyszerűbb megnyomni a füles drótján a hívásfogadó gombot.
    Sóhaj.
    Miért is cseréljem le az ÚJ W910-est egy használt W200-asra? Hogy örömet szerezzek a húgomnak? Vegyen magának egy új W200-ast a szolgáltatójánál! Zseniális ötlet, de nem fog tetszeni neki. Ő is látja a különbséget a két modell között.
    Sáliláb, ez már neeeeeeem érdekel. :DD

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Új hozzászólás Aktív témák