Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz Cambi #688 üzenetére

    Én 2010 óta játszom ezzel 2014 óta online is és ennyire nem volt elcseszett egy rész sem. Még ez sem a 6-os patchig. Azóta elképesztő módon összecsal mindent a játék, hogy x-re hozza ki a meccset.

    Ilyenek vannak, hogy 1 méterről nem lehet berúgni az üres kapura egy top formában lévő black ball játékossal, közben meg olyan gólt kapok, hogy a szintén top kapusom luftot üt egy olyan erejű lövésre amit leszarnak a legyek.

    Hiába vagyok jobb, hiába borul fel a pálya nem tudom leradírozni az ellenfelemet a pályáról mert nem hagyja a játék. De ez fordítva is igaz. A minap játszottam egy 1100-as ratingű ellenféllel volt 2 helyzetem neki meg 9 1:1 lett, aztán meg egy 400-assal az meg 2:2. 2-0 pár perc után, aztán meg már semmit nem tudtam belőni pedig ugyanúgy jöttek a helyzetek, de a kapusa leheteteneket védett, és elment két kontrából azt ki is egyenlített.
    Ennyi luftot meg kötényt amennyit a védőim kapnak ha vezetek az életben nem láttam összesen, nem egy meccsen.
    Odapasszolja az ellenfél a labdát az én emberemhez olyan erővel, amit ha a saját játékosától kap simán átvesz, de ha az ellenféltől kapja akkor elmegy neki kötényben vagy elpattanik tőle méterekre.
    Erre annyira rá fog ba..ni a coinami mint az állat, aki rendszeres játékos elpártol a gametől, a sok casualt megnyerik maguknak de ők meg nem fognak rendszeresen játszani a játékkal és szépen elsorvad majd a player pool.

Új hozzászólás Aktív témák