Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz V/ #81054 üzenetére

    Mindenek előtt, köszi hogy válaszoltál. Elvégre civilizált vó'nék vagy mifene...

    Ne szivass.
    Ezt komolyan gondolják? Ez kerül 14 euróba? Legközelebb ha ezt tudom megkérem az eladót hogy inkább valami komolyabb céget bízzon meg a DHL helyett...(irónia volt)
    Érdekességképpen a kigyós pc perifériákat gyártó cégtől 100 euró feltti rendelésnél ingyen GLS futár hozza a csomagot...nem lehet több a költségük a fenti összegnél.

    Tehát elvileg azért kell fizessek a MPL-nek, hogy nekik egyszerűbb legyen a dolguk? Révén hogy a belső logisztikájukban jóval egyszerűbb az egyébként is csomagokkal foglakozó központibb postákra szállítani valamit mint egyesével az adott címekre. vidéken más a helyzet, de engem most cska a BP helyzet érdekel. Hisz az sms-es értesítéses módi alapján van olyan változat hogy nem lehet megoldani kontaktus nélkül.

    Ugye amíg nem látom a csomagot, addig nem tudom hogy a külső csomagolása sértetlen-e...vagy valami olyan behatás érte ami az ÁSZF-en kívül esik, tehát hivatalosan nem kell rá felkészülnie a feladónak. De így akkor hiába készítek felvételt a csomag felvételről.

    És hogyan él a fentebbi commentben említett 500 eurós kártérítési dolog?
    Ha tudjuk bizonyítani hogy az ÁSZF szerint megfelelően lett becsomagolva, de ha meg nem nyithatom ki átvétel előtt, akkor meg bármit letagadhatnak... :@@@
    Na most beparáztattál...

    Amúgy meg mi van olyankor, ha simán feltörik a postaládát??? Olyankor kié a felelősség? Hiszen értesítés nélkül nem is tudhatok róla hogy mikor kell figyelnem... :@
    Amúgy nem tudom hogy pontosan mekkora csomagolásba rakta azt alaplap eredeti dobozát, tehát hogy belefér-e a postaládába, de rengeteg helyen olvasni, hogy az PML-es akkor is belegyömöszöli ha nem fér bele, aztán meg megy a mutogatás hogy az átvevő tette tönkre. :@

    Tisztára balkáni még mindig a posta ha ez tényleg így működik, kénytelen vagyok megkérdezni postánál dolgozó ismerőst, pedig gyűlölöm az urambátyám protekciózó rendszert fent tartani.
    Rage off...

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák