Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz rOwLeY #7034 üzenetére

    Ilyenkor azt kell csinálnom h maximum bidnek beírom azt az összeget amit max szánok rá és reménykedem, hogy a végére nem megy fölé?

    Igen valami ilyesmit. Vagy sniper progit avagy weboldalt használsz. Vagy felbérelsz valakit, hogy üsse le a végén.

    A sniper progikról meg a weboldalas okosságokról én örökre lemondtam, mert mindig valami hülyeség miatt meghiúsult a licit. Pl. az egyik ilyen lehet, ha tudtodon kívül buyer requirements van beállítva a licitre és ezt az eladó elfelejti veled közölni, a proginak megadod, hogy licitáljon az utolsó 4-5 másodpercben és jön az automata ebayes kifogás, hogy sorry de a te országodból nem tudok liciteket fogadni. Volt egy ilyen esetem, azt hittem lemegyek hídba, de végül eldöntöttem, hogy akkor ennyit a sniper progikról. Az ilyen licitálást meghiúsító tényezők azért hamar kiderülnek, ha nem közvetlenül a vége előtt dobod rá a licitet. Bár az más kérdés, hogy ezzel generálod az árnövekedést, de hát valamit valamiért.

    És ilyenkor a rendszer érzékeli a bejövő bid-et és automatikusan rálicitál nekem?!Amugy mennyivel szokott általában?!

    A hogyan működik az ebayes licitálás című rovatot jó, ha elolvasod. Egyébként igen. (ebay help)

    Szintén ebay helpben található: Bid increments. Nem olyan mint vaterán, hogy én is megadhatom mennyi lehet. Aztán sokak jól bevált trükkje ez: 1 Ft-ról indít és 1200 Ft a licitlépcső, így ha valaki már licitált az őket követő esélyes licitálókkal szépen kibasznak. Ezért jobb az ebay, mert ott tudomásom szerint nincs lehetőség egyéni bid increment beállítására. A licitlépcsők pedig összegtől függően nőnek ugyebár. (lásd help)

Új hozzászólás Aktív témák