Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vasti74

    aktív tag

    válasz Helios #25031 üzenetére

    A korlátozott formátum támogatáshoz nem tudok hozzászólni - én e-mailben küldöm rá a könyveket, az Amazon átkonvertálja, úgyhogy az olvasón azw3 jelenik meg.
    Ha jól emlékszem most november elsejétől nem támogatja a mobi formátumot, de eddig még kb. minden könyvet sikerült pl. epub formátumban megszereznem - ha meg nem, pillanatok alatt lehet online mobi - ebpub konvertálást csinálni valamelyik online erre való eszközzel.

    Könyvek eltűnése - kb. 12 éve használok Kindle-t, még nem tűntek el a könyveim. A nagyobbik lányom is Kindle-t használ (először a Kindle 4-et örökölte meg tőlem, aztán a Kindle 10-et) , sok könyvet vett az Amazon-on, és vannak ráküldöttek is, neki sem.

    Margók: engem sohasem zavart... Az igazi könyvek is igen változatosak tudnak lenni (méret, margó, betűméret - betűtípus, papír anyaga, színe, nyomtatás minősége, stb.) , ahhoz képest a könyvolvasó egy csodálatos állandóságot (és jó minőséget) jelent szerintem :-) Mert tényleg van egy csomó olyan könyvem (mármint igazi ;-) , amit szenvedés volt elolvasni, pedig egész jó szemem van. Vagy volt még akkor ;-)

    Mindegy, én csak tanácsként mondom mindenkinek, hogy vásárlás előtt mindenképpen nézegessen meg egy Kindle-t is, mert nálam még mindig ő győzött. Van a családban most éppen négy (nekem, az asszonynak és anyunak 6,8"-os PW, a nagyobbik lányomnak meg a 10-es) , mindegyikünk totál elégedett vele.

Új hozzászólás Aktív témák