Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LittleBiG007

    Topikgazda

    válasz Williamgrant #18707 üzenetére

    "Ha most vennél eReadert, 100k körüli összegben, Te mit vennél?"

    Én nem csak vennék, hanem vettem is. Mindent tekintetbe véve nekem az a véleményem, hogy ma a legjobb nem-androidos olvasó a piacon a Oasis 3, és amit tud, azt a legjobb minőségben tudja. Csak egy példa: ez az eddigi első és egyetlen olvasóm, amelynek a világítása a teljes tartományban - és ez igaz a melegfényű ledes megvilágításra is - teljesen homogén. (A Nova Pro-nál is előfordulnak világosabb foltok, a Forma meg köztudottan gyatra ilyen szempontból.)

    Oldman2 kolléga hozta fel a kijelzőt, hogy nem elég nagy. Egy jópár hónapig használtam 8 colos olvasót. Otthon olvasva minden rendben volt vele, de sajnos nekem a mérete a hordozhatóság rovására ment. Nehéz volt eltenni, valamint tömegközlekedési eszközön olvasva esélyes volt, hogy kisodorják a kezemből, annyira kilógott előre. Az Oasis 2 és 3 esetében egy kvázi 6 colos olvasó méretében készítettek egy 7 colost, úgy, hogy 3 oldalon a kávát nagyon keskenyre vették. A fém test nagyon strapabíróvá teszi és minőséget sugároz, de valóban csúszósabb lesz tőle az olvasó. Habár én minden olvasóhoz tokot veszek, ehhez is azt használok. Egy Oasis 2 tokot alakítottam át (nem akartam még tokra is költeni, amikor Oasis 3-ra cseréltem), hogy működjön az alvó üzemmódba küldés bezáráskor.

    Nova 3 - Oasis 3 Smart - Kindle 4 - PRS350 PRS+ - Mini

Új hozzászólás Aktív témák