Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz pami5 #14025 üzenetére

    Nem teljesen értem miért vagytok ennyire kiakadva, nálam ez az SH224 (asszem DB) elég jól írta meg a maxell DVD+R DL-eimet. (RITEK S04) A lemezek ha jól sejtem mai darabok, mert asszem alig 2 hónapja vettem.

  • M107

    addikt

    válasz pami5 #14025 üzenetére

    :R

    "Ezeken a lemezeken még az SH-224BB (és a hasonló gyenge írók) jó eredményt adnak."

    Azért ez nem teljesen így van, mert nem elég hogy jó legyen egy lemez ill annak a (MID)-je kell hozzá, egy megfelelő író, s egy normális írásstratégia + írás sebesség.

    "Ha tudsz szerezni SH-224 BB Samsung cukor minőségibb darab mint DB-sorozat."

    Személyem csak ebből tud kiindulni, a BB (224BB) mindent olvas olyan szériája a samunak mint a 222A, 223L
    és a SH 182,183 szériák. gyors kiválóan olvas pontosan ír, ezek közül csak a ha a 224 BB-t nézem és egy Xtreme Protekt lemezt azt egy 222A író kiválóan megírja a 224BB már csúnyábban magasabb PIE PIF adatokkal. és bőven nem 0-10 között hanem 0-50 PIE értékekkel.

    Sajnos a DB-t elrontották láttam pár ilyen írót, kényeskedve olvasta azt a lemezt amit a 224BB igen gyorsan stabilan.

    Lemeztesztet azért nem is rakok fel mostanában, mert :

    -Már inkább csak BD-re archiválok Pana, Flaco STB
    -UAE verba csak a fontos családi dolgoknak va + Philips DVD +R Inf30 válogatott szeriszámmal szintén csak a fontos dolgoknak van fenn tartva.

    Ritkán írók dvd-t, S hamarosan amúgy is házat cserélek, s abba csak 2 író Plex 712A és egy SH 222A író lesz + 206D BD író azt pedig tudom hogy az UAE és a Info PH lemezeket cukor modon írja a SH 222A a plex meg AUDIO cd-re diszkós havromnak aki azután Mahasz matricával látja el őket, hogy tudjon mixelni róluk legálisan a clubbokban.

    UI:

    A régi dvd-imet meg már odaadtam havernak így nagyon tesztelni több éves lemezeimet hát, csak max UAE vagy prémium lemezt tudnák de azzal semmire sem mennék, mert ma kapható lemezeket kellene, de már nem vásárolok főleg a mai gagyi mides MBI és hasonló társai című (MID) -ű lemezeket.

    [ Szerkesztve ]

    A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

Új hozzászólás Aktív témák