Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vandor01

    őstag

    válasz ezoltan #69874 üzenetére

    ahhh nem olyan sok az de kell..... :DD

    4ev termese.....
    igaz az elso evet nem szamolhatjuk mert csak a sok muanyag jatekkal nyomult az ember az meg fogyoeszkoz volt :) ott tanultam meg reptetni 10-20 aksival kell menni....1 dron nem dron 2 dron sem dron :) megjott 2016 nyaran a H8 minibol 2db azt irany a reptetes.... az egyiket az egyik cimbi a masikast a masik cimbi kuldte el a "holdra" azt ott alltam 2 TAV val a kezemben es pislogtam mint hal a szatyorban egesz nyaron.... varhattam 2 honapot mire megjott a kinyai szallitmany :)
    ez akkora lelki torest okozott azota duplan triplan epitkezem.... nem veszem a draga cuccokat csak olyat ami a bokorugrasra eleg es bevalt.... XM+/Eachines VTX02/EV800D/Q7-es 1xru taranis/kisgepbe Emax magnum/ nagygepbe F3-as occo vezerlo/
    van nem egy gép ami mar a 4dik eves 2017bol a leader120bol az FS 1104/7500KV-s motorok..... egyse ment meg tonkre..... vagy leader120-as vazbol keszult a 4S 3coll kisgép.... pardarab Emax torony is mar 3szezonon van tul... ..... minden ami JO ujrahasznosul :) ha nagyon fos a cucc mert a kis kinyai se tudta mire lesz jo csak legyartott valamit? volt ilyen is boven mindenki tudna jo peldat hozni :) akkor inkabb felaron eladom.... lehet masnak pont ez kell?? :DDD
    ahogy kriszbon mondja ez mar nem epites... es tenyleg csak osszerakom egy kaptafara keszult mind..... asztan csak hasznalom oket surun nem torom viszonylag stabilak....van mikor hetekig csak hazajovok azt atfogkefezem oket aksit toltok azt masnap ujra irany a park... vagy egynap 2x 15aksival....

    CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

Új hozzászólás Aktív témák