Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz mm89 #382 üzenetére

    Nem is számítottam gps auto return pontosságra, max annyira hogy talán hozzám közelebb esik majd le. A rendelésekkel képben vagyok, sokat rendeltem már innen is, máshonnan is (teló-tablet-elektronika körben), a témába vágó fórumokat is követem, a jogszabályi háttérrel is tisztában vagyok (sokakkal ellentétben).
    Én is úgy gondolom, hogy a X5C-vel egyezhet, a firmware kivételével. Abban reménykedek hogy itt esetleg több idő van a merülés jelzés és az esés között, esetleg pont az auto return funkció miatt is, és van elég idő földet érni. Nem volt még drónom soha, egy CX-10a úton van már tartalék propellerekkel és motorokkal. Ahogy utána olvastam, az egyik legjobb mikro kopter, várom már hogy megjöjjön. Gondolom ha azzal gyakoroltam már akkor bátrabban kezdhetek a nagyobbal is.

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

  • Upo

    addikt

    válasz mm89 #382 üzenetére

    Szélcsendben szerintem pár méteres pontosságot tudhat, az irányt úgyis tudja a headless miatt, a távolságot meg meg lehet tippelni.
    Közben meg találtam ilyent: JJRC H12C. Úgy néz ki ez az auto return lassan be fog kerülni mindenhova. Nem sokkal drágább a H5C-nél és 5MP kamerája van a 2 helyett, bár nem biztos hogy jobb minősége van, hiába a megapixel. A nagyot úgyis a kínai holiday után akartam rendelni, addigra lehet hogy lesznek onboard videók róla.

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

  • MJX F645

    újonc

    válasz mm89 #382 üzenetére

    Szia ! (...sztok)
    A tinydealről volt alkalmam telefont rendelni. Bizots én választottam rosszul de egy Note+ kéónt kaptam karolódó kijelzővel ami el is törött, cserekijelző sőt a gyártó is elérhetetlen úgyhogy azon gondolkodom most hajítsam a kukába vagy reggelig ráér. Én elfelejteném a helyetekben a tinydealt, a következő csomagom meg sem jött... pénz vissza semmi... én voltam a lámer

    tinyboy kolléga feltett ide egy hónapja egy blogbejegyzést amiben F450-es drónt épít éppen.
    Kiszámoltam 300 euro körül megjönnek a cuccok mindenestől és arra egy kamera +10-15e.
    Minden harmadik kérdés itt a topikban az, hogy milyen quadkoptert vegyek a...X emnek ?
    Ha ezt a három oldalt vlaki figyelmesen végigolvasta volna akkor talán olyat.

    A Ti vélemyényetek mi az F450-ről ?
    Sajnos a cikk(blog) írója rég nem járt már errre....

    Üdv: HP:

Új hozzászólás Aktív témák