Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qqzs

    őstag

    válasz mobbo #27001 üzenetére

    Nem ertem amikor valaki keresi olcsoert a meg megfelelo megoldast es Phantommal bombazzatok. Ez 77 ezer forintbol szep full hd videot keszit igaz picit remeg meg picit szoftvernyugos de azert 77ezer. A remegest egy akarmilyen antishake kiszedi akar a beepitett gyro. P3 standard minimum ketszer ennyi. Plusz a tesztvideokba nagyreszt arrol aradoznak milyen a jo a 7 colos kijelzo. Van akinek jo van akinek nem. H aphantom stylehoz szoktal nyilvan nem jo, de avilag nem feher (phantom) meg fekete(minden mas) :)

    X380:ha nincs semmilyen visszajelzes a tavra akkor azt honnan tudjuk hogy van eleg satelit?

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: GTS450

  • Jackal2

    senior tag

    válasz mobbo #27001 üzenetére

    Én nem néztem a kisebb verziót, csak a nagyobbat. Az ok egyszerű: azon lehet a kamerát cserélni, magyarán ha az egy szabvány kamera, ki lehet kukázni, majd oda lehet tenni valami jót és az AV OUT-on az is működni fog.

    Az hogy a videónál te 2160p-t látsz, semmit nem jelent, a youtube nem vizsgálja. Amikor megírtam a nagy akicókamera összehasonlító cikket, amit ugye nem linkelhetek be, mert kitiltanak az adminok reklámért, akkor az ÖSSZES hardvert végig néztem egyenként. A gyártók honlapján kikeresgettem a felbontásokat, na a Firefly 6S hardvere egyezik az SJCAM SJ5000X elittel, ami fizikailag NEM KÉPES megjeleníteni true 4K felbontást, ezért a kedvedért, hogy nagy számot láss a dobozon és megvedd, felinterpolálják. Sajna az sem számít, hogy ha megnézed a fájlhoz tartozó információkat, ott is ez lesz benne.

    Egy dolgot tudsz csinálni, ha van egy 4K tévéd, oda kiteszed és megnézed, hogy hogy néz ki. De hidd el, hogy 100.000 Ft-ért BIZTOSAN NINCS 4K felbontásra képes kamerával rendelkező gép. Ez 100%.

    Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák