Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Hello,

    Nagyon nagyon sokáig halogattam, hogy megosszam ezt az utolsó bejegyzésemet, amit pár órával az eset után írtam, de mégis majd 1 év kellett hozzá, hogy teljesen lezárjam, és elfogadjam hogy ez nem való nekem, főleg egy olyan városban ahol még 2016-ban is öszvissz 4 multicotpert láttam, és azok is "csak" esküvői fotósok, illetve phantomok voltak.

    Pár hete összekaptam magam, meghirdettem minden alkatrészemet egy super set-ben, és el is ment 1 óra alatt :))

    Most pedig szeretném kirakni az utolsó blogbejegyzést, amivel sikerült lezárnom ez a hobbimat is. Azoknak is ajánlanám hogy nézzenek bele, akiket nem izgat mi a sztori, mert a végén, próbáltam pár hasznos linket megosztani, ami sokat segíthet főleg azoknak akik még az elején vannak.

    Poszt: Fel-fel az égbe, majd el a messziségbe!

    Remélem 4-5 éven belül összejön végre valami áttörés akku ügyben, és egy pörgősebb városban már sokkal nagyobb kedvel próbálkozhatok újra összebarátkozni ezzel a világgal.

    Üdv

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák