Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz pomk #95 üzenetére

    Nem tudott róla senki. A review copykban egyszerűen nem volt benne az MT. Ez mindenkit hideg zuhanyként ért, hogy a végleges release -be ezt bele rakatta a Capcom, csendben, a legaljasabb módon. Arról is szó volt, hogy az előzetesen letölthető karakter generátorban generált karaktert egy az egyben át lehet emelni a végső release -be. Na most ebből se lett semmi, én legalábbis csak a main pawnt tudtam, a saját karakteremre nem volt ilyen opció... pedig meg lett ígérve.

    Mikor tanulják már meg ezek a rohadék cégek, hogy pontosan az ilyen alantos, fű alatt, suttyomba belerakott dolgok pontosan azok amiktől egy cég ázsiója pillanatok alatt hatalmasat bukhat. Nézzük már meg az elmúlt másfél évtizedet, ezen mindenki végig ment aki korábban szeretett és közkedvelt volt (viszonylag): EA, Activision/Blizzard, Bethesda, Square Enix, CDPR stb. folytassam még? Különböző vagy éppenséggel hasonló okok miatt ezek az egykor elég népszerű cégek hatalmasat zuhantak, mintha törvényszerű lenne, hogy valamiért egy ilyennek BE KELL következnie. Pedig egy kis odafigyeléssel és a többiek esetéből tanulva a Capcom elkerülhette volna a gyűlölet cunamit. De nem, nekik is muszáj volt tátott szájjal besétálni abba a bizonyos f... erdőbe.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • S e t h

    nagyúr

    válasz pomk #95 üzenetére

    FightingCowboy tolt egy keményet.
    [link]

    Ja bocs, most látom, hogy megtaláltad.

    De látom hogy azóta már jött ki egy új is, azt még nem láttam, gondolom ott sem aprózta el, az már egy másik youtuberre reflektál, akivel nem volt finom az elsőben sem.

    [ Szerkesztve ]

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák