Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz leviske #731 üzenetére

    Kösz. :R

    ---

    Kis tipp azoknak, akik most kezdenék a játékot: Tegnap letöltöttem a Trial verziót olyan megfontolásból, hogy ha ma megveszem (tegnap eldöntöttem, hogy ideje lesz belevágni a DAI-be, mert semmi új játék nem tetszik, de csak hétköznap tudtam magamnak pénzt utalni a netes-vásárlós kártyára), addigra végezzen az Origin a letöltéssel (most épp "hasít", de néha hihetetlen lassú tud lenni a vidéki net napokon át...). Egész hamar lecsorgott az a ~25Gb, így még a beállítások alapos átbóklászására és egy egyedi arc összerakására is volt időm (bár nem nyűgöztem le vele magam, de én egy gyereket csak egyszer szeretek "megszülni", aztán pedig "szeretni olyannak, amilyen", nem szoktam abortálni :DDD).
    Ma viszont meglepődtem, mert mikor beadtam a kulcsot, akkor az Origins listán a Trial mellett jelent meg egy második Inquisition is, és nekilátott ismételten letölteni ~25Gb-ot.
    Mérges leszek, ha kezdhetem elölről a konfigurálást és karaktergenerálást. :W

    Azt hiszem az nem nyerő, ha átmásolom a DAI user mappám, mert úgy tudom abban jegyzi a Trial korlátozásait és a hátralévő időt, nem az Origins felel ezért. Úgy írta, hogy a Trial konvertálható Retail-é és folytatható, ahol félbeszakadt a próba. Talán így is lett volna, ha Origin-en vásárlok és nem Ebay-en veszek kulcsot, de így biztos nem működött a konverzió. :(

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák