Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Nagyon jó ez a mai 9-es update. :W

    Eddig semmi komolyabb stabilitási vagy játékmechanikai hibám nem volt (azon túl, hogy néha megfagyott pár csapattag harc közben, és csak valami dinamikus ability használatától tért magához, vagy a harc végén), de most a frissítés után indítva ~5 perc után lefagyott a játék valami Mantle hibaüzenettel, amit nem volt időm végigolvasni, mielőtt eltűnt. Pedig letöröltem a cache mappát is, hogy biztos ami biztos, fordítsa újra a shader-eket frissítés után.

    Azon túl pedig volt valami fura volt a játékon belül is, mielőtt leállt. Innen enyhe SPOILER: Emlékeim szerint, mikor legutóbb kiléptem a játékból, egy hagyományos Rift volt előttem, de most nem találtam a célozható cuccot a levegőben, csak a földön voltak zöld pacák, amikből jöttek a démonok. Épp ezen csodálkoztam, mikor pukk, mantle error. (Ez majd kiderült később, hogy ez valami trükkös Rift, vagy netán valami grafikai bug.)

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák