Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ddekany

    veterán

    válasz fiATHaLON #770 üzenetére

    Stonekeep! Na, az is számomra a "remek" harci rendszeréről vált nevezetessé, pedig akkor még kicsi voltam... Szívtam vele kardal hadonászva meg ilyenek, de hamar kiszúrtam mi az istenkirályság: dobálni kell a tárgyakat! Olyan volt a felhasználói felület, hogy valahogy több tárgyat fel lehetett markolni az egérkurzorral, aztán egyesével eldobni őket. Vagy valami ilyesmi... lényeg, géppuska szerűen lehetett tüzelni a földön talált kacatokkal, mert ez a cselekedet nem volt "időzítve" (ellenben a rendes támadásokkal), tehát ahogy nyomtad az egérgombot, rögtön hajította az újabb cuccot. Ha ez nem lenne elég gond, emlékeim szerint az eldobott szemét betegen nagy eséllyel talált (talán 100%), ezzel is legyűrve a valódi fegyvereket. Legalábbis a csatornában és előtte dobálással legyőzhetetlen voltam. Aztán bekrepált a CD meghajtóm vagy meguntam, ilyesmi... régen volt.

    Ami a fal végignyomogatást illeti... :W és, a térkép-mentes labirintusokat. Ezeket már régen sem értettem. Ugye muszáj volt nyerni :), szóval némely játékokban az ember firkálta a lepedőnyi kockás papírokat... de hogy mennyire utáltam azt csinálni! ;] Mi ebben az élvezet, miért nem volt auto-térkép a legtöbb régi RPG-ben? Mire gondoltak a készítők? Mind ennyire perverzek voltak?

Új hozzászólás Aktív témák