Hirdetés

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • BYD Atto 3 menetpróba

    ma Ez kéne legyen a kínai slágertermék az európai piacon, mert tágas, olcsó és elég modern is. De adódnak kompromisszumok.

  • A KINGPIN kártyák visszatérnek a PNY égisze alatt

    ph Ez sajnos azt jelenti, hogy ezzel a fémjelzéssel már alaplapok sem jönnek majd az EVGA-tól, de a high-end GPU-k elkötelezett hívei dörzsölhetik a tenyerüket.

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz oxox #599 üzenetére

    Ez a Neverwinter-ben volt hasonlóan, ...én sem szeretem ha nem felügyelhetem a karakterek fejlődését (hisz ezzel tudom ellensúlyozni hogy általában szándékosan gyengébb csapatot állítok össze).

    Itt megmondom kerekbe még nem találkoztam vele, mivel nem nagyon váltogatom a karaktereket, illetve ha néha kénytelen vagyok, akkor ahogy lehet visszaveszem azt akivel jól is érzem magam a csapatban.
    Egyébként eddig ahogy érzem kb. a -nehéz- játékbeállítás egyenlő pl. a BG -normál-
    beállításával. Cimborámnál néztem hogy ő hogy játszik (normál+patch), bár még nem tart ott ahol én, de nekem nagyon hiányozna az agyalás egy nehezebb játékrésznél.
    Sztem tapasztalt szerepjátékosnak nem lenne szabad normál fokozaton játszania...ez így meredeken hangzik, de nem falból mondom...szöszölős játékkal és nem félrefejlesztett karakterekkel (bármilyen kaszt/faj) a nehéz fokozat felel meg a megszokott - normál - fokozatnak.
    A következő nekifutásra pedig feljebb lépni.

Új hozzászólás Aktív témák