Hirdetés

Aktív témák

  • tabnakannyi

    újonc

    Nagy tisztelettel érdeklődöm, hogy mi a helyzet a köv. esetben :
    DPS DREAM 7 tablet bekapcsolásakor csak egy kis akkumulátor v. elem jel jelenik meg egy felkiáltójellel a kis hasában .
    Semmivel nem lehet tölteni ( USB, hálózat ).
    Reset gombra sem reagál mást, csak az említett jelet.
    Garanciális a kütyü, de csak valami veszprémi címet találtam, és arról a szervízről sem írnak túl jókat.
    Esetleg valaki bármilyen tipp??? :(

  • dagattlaci

    csendes tag

    válasz tabnakannyi #1 üzenetére

    Szia , először is én is így jártam és nagyon megilyedtem , de ijedségre semmi ok :) dugd rá a töltő fejet (vagy ha csak USB-s akkor az USB kábelt a PC-dre,de így rettenet lassan tölt)
    Majd ha rádugtad a töltő fejet akkor dugd be a konnektorba és hagyd magára , ne lepődj meg először feldobja majd az általad leírt ikont a felkiáltójeles akkuval , majd egy idő (úgy egy - másfélóraután) elkezdi villogtatni a kijelzőt , majd úgy félóra után kezdi meg a rendes töltést . Mivel elektronikát gyártó gyárban melózok , ottani szakértő kolegáim azt mondták ez normális jelenség ha kiszipolyoztuk az utolsó csepp energiát is az akkuból , ilyen módon rakja magát rendbe :)
    A legokosabb ha egész éjjelre ott hagyod a töltőn és többet nem engeded lemerülni , én űgy 14% - os lemerülési szintnél már rászoktam rakni a töltőfejre , akárhol vagyok , azt ugyanis ennél a táblánál célszerű folyamatosan magaddal vinni mert az akkuja az a leggyengébbek egyike :/

    Remélem segítettem , ha kérdésed van , és tudok akkor még segítek (a garit meg felejtsd el , a Veszprémiek a fülük botját sem mozgatják ezügyben , saját tapasztalat :/ , amugy sem lessz rá szükséged mert hardveressen megölhetetlen , ha csak nem kalapácsal esel neki :D , én már egyéve használom kb a hatodik android verzióval 4.2.2 vel ;) ;) ;) ;) ;) )

    "A szem haszontalan és semmit sem ér, amikor az elme a vak !" ("The eyes are useless when the mind is blind")

Aktív témák