Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tense

    őstag

    válasz Segal #2563 üzenetére

    Biztos meg fogom unni majd, ez nem is kérdés, de biztosan nem fogok egy apex után offline játékkal játszani, mikor mindig ugyan az van, akárhányszor nekifutsz :D A pubg-t meg összehasonlítani egy apexal, szó szerint bátorság, ég és föld, nem lehet egy lapon említeni a két játékot, hiába ugyan az a lényeg, csak a tálalás nem mind1. Az apex-ban megtalálod a hozzád passzoló karaktert az szinte biztos, és a karakterek képességei, nagyon szórakoztatóak. Az meg egy marhaság, hogy kiégtél a pubg-ben, ezért kisem próbálod az apexet, mint írtam ég és föld. Nem egy betegség az apex, kipróbálod nem jön be, törlöd, ennyi, úgy véleményt formálni, hogy kisem próbáltad....
    Én nagyon szeretem a Doom-ot is, de 100-150 órát ha beleöltem sokat mondok, jó volt szép volt, várom a következőt, egy apex meg most tartok 911 óránál, és még szórakoztat, azért nem mind1. Nem véletlenül játszik most is csak a steamen 250.000 ember az apexal és akkor még ott van az origin. De értem amit mondasz, te már nem játszol ilyen játékot, és ennyi :D Szerintem a létező, jelenlegi legjobb játék, de nyilván nem kell mindenkinek játszani vele..

Új hozzászólás Aktív témák