Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibor23

    senior tag

    Sziasztok!
    Goflexnet hardveren fut az Archlinux, azon megy a samba és minidlna is. Sambán keresztül természetesen le tudom játszani amit akarok, mert ott egy megosztott könyvtárat látok. Egyelőre a műholdvevőmet használnám filmnézésre, az tudja a dlna-n keresztül lejátszást, sambát nem támogatja sajnos. A filmek nagy részét le tudja játszani a vevő, de a feliratokat nem látja. Próbáltam egy tablettel is, az sem lát feliratot. Jó lenne, ha a letöltött filmeket, nem kellene most már átírogatni a másik hdd-re, ezért lenne jó a dlna. Tudom sokan küzdenek hasonló problémákkal, de nem igazán tudom kihámozni a rengeteg hozzászólásból, hogy a minidlna-ban vagy a lejátszóban van a probléma. Az androidos Upnp+VLC sem lát feliratot, úgyhogy a minidlna valószínűsíthető mint hibaforrás + az Arch honlap is azt írja: "MiniDLNA might not support choosing audio tracks, subtitles, disk chapters, list sorting, and other advanced playback features for your player model. "
    Ezek után kérem írjátok meg a minidlna tényleg nem támogatja a feliratok megjelenítést?

Új hozzászólás Aktív témák