Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz TOMKTOM #9300 üzenetére

    Te milyen szuper vagy... :R
    Pedig eskü' itt is túrtam, márka szerint is rákerestem...stb...
    De nem bizonygatom tovább, hogy tényleg fordítottam rá energiát... :B
    A lényeg , hogy köszönöm :R

    Szerk.
    MOndjuk az a szállítási költség nagyon fáj... :O
    de az igaz, hogy nem volt opció a kérésemnél , hogy free shippinges legyen... :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • twine

    addikt

    válasz TOMKTOM #9300 üzenetére

    "kihalt mostanában" a topic, gondoltam írok kis szösszenetet.

    Köszönöm az ajánlást, végül ma megrendeltem ezt a "dobozt" (is) a Mini3pro+DJI RC kombóhoz. amazon.de-ről. ~24.000.-forintot vontak le érte.
    Jövő hét elején elvileg megérkezik.
    Kíváncsi leszek rá, "papíron" nagyon jó szolgálatot fog tenni így, hogy nem kell a karokat sem hajtogatni, és a kijelzős transmitter is belefér feltekert stickekkel...

    Pár napja az FPV Combo szetthez is megrendeltem ezt a táskát.
    Ezt is azért választottam, mert feltekert propokkal lehet benne tárolni a gépet.

    Így talán most végre a DJI gépeimet olyan formában, és kényelemmel, "sebességgel" tudom használni, ahogy a Phantomokat soha nem tudtam.
    Megérkezés-dobozból kivesz, gimbal védőt eltávolít-power ON-ééééés repül....
    Nincs rotor feltekerés, nincs nincs telefon kontrollerre rakás, majd kábelezés...stb..stb...(ok, ez utóbbi nem a táskák érdeme, hanem a kijelzős RC-é, de így lesz teljes az örömöm)

    Meg rendeletem még két sandisk extreme pro-t is a két gépbe...

    Alakul tavaszra az "új" géppark körítése...

    O3 AIR Unit-ot szeretnék még venni a racerbe,(mert ahhoz legalább van egy raklap akksim)
    De mivel szerelmes vagyok az ARMATTAN Marmotte vázamba, nem vagyok hajlandó másikat venni...ARMATTANékkal történt levelezésben meg sajnos egyértelműen leírták hogy a DJI edition gépük sem 100%kompatibilis az O3AIR Unittal, mindenképp szükség lesz pár nyomtatott cuccra ha ezzel akarom szerelni a vázat... :W
    Bár ígérték, hogy tervben van új váz "rajzolása" ehhez az egységhez, addig várjak türelemmel... :O

Új hozzászólás Aktív témák