Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jimspie

    tag

    válasz Hirrus #3026 üzenetére

    Azért preferál mindenki wacomot mert igen is az a táblák Istene és nem utolsó sorban az egyetlen valamire való márka a piacon. Ha neked genius kell, hát tessék senki nem tart vissza, de ha össze vissza fog ütközni az illesztőszoftver mindenféle egyéb dologgal a gépeden akkor MI SZÓLTUNK. De a hátrányok végtelen sorát elkezdhetnénk ide írni csak épp nem fogjuk. Ellenben egyetlen előnyével ---> Olcsó. (...húsnak híg a leve). Szerinted csupán elfogultságról van szó amikor az ide járók 95%-a mindenkit megpróbálnak lebeszélni a nemwacom termékekről? És gondolj arra is, hogy honnan fogsz tollhegyeket beszerezni (mert bizony elkopnak) csak mert én akárhogy keresek nem lehet találni geniushoz. Mit csinálsz ha elhasználtad a tollhegyeidet? Kukázod a táblát?

    Hidd el ez nem elfogultság.

  • LamaCube

    addikt

    válasz Hirrus #3026 üzenetére

    Írd be a keresőbe, hogy mennyien kértek segítséget genius, medion, trust és hasonló kategóriájú termékkel kapcsolatban ilyen-olyan panaszokkal. Csak egy egyszerű dolog a hegy kérdés vagy a driverek. Sehol nem tudtak szerezni vagy, ha igen az majdnem annyiba került, mint egy tábla.
    Ellenben a wacomnak normális supportja van még itt magyarországon is.
    :R

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz Hirrus #3037 üzenetére

    Nézd, azzal nincs baj, ha más véleményed van valamiről, viszont nem biztos, hogy a megfelelő hangnemet választottad, ha segítséget szeretnél kérni.

    LMGTFY

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

  • Chronos85

    tag

    válasz Hirrus #3037 üzenetére

    Szia,

    Az első hozzászólásodra szándékosan nem reagáltam, de így a második után azért már engedtessék meg néhány gondolat.
    Genius-t nem, de Trust táblát használtam és ha visszakeresél akkor azért vannak itt jópáran akik valamelyik másik gyártó termékéről váltottak Wacomra. Mint azt jimspie is leírta neked, hogy milyen hibákra lehet számítani amik nagy valószínúséggel a wacom táblánál elő se jönnek. Azért párat kiemelnék a súlyosabbakból. Driver támogatás az újabb prgramokhoz, oprendszerekhez, személyes tapasztalatom hogy TRUST táblát félévig azért nem tudtam használni win7 alatt mert nem jött driver, póthegy vásárlása szinte lehetetlen feladat ha mégis találsz akkor az többnyire méregdrága. Többet is találsz ha használod a keresőt, de talán ezekután már érted hogy miért probál meg mindenki lebeszélni, igen drágább a wacom, igen többnyire a többi gyártó igyekszik azon az áron nagyobb táblát adni, hogy valamivel ellensúlyozza ezeket a hibákat. Hidd el csak neked akarunk jót, persze a döntés a tied marad. El kell döntened hány évre veszed azt a táblát, mert a wacom az tábla lesz 5 év után is a többi meg jó ha a garancia után működni fog.
    Ami Laciékat illeti, sajnos Magyarországon nagyon kevés olyan eladó van, akinek valóban fontos a vásárló és nem csak a fizzessél már és lehetőleg többet ne is lássunk ha csak nem pénzt akarsz megint itthagyni hozzállás a jellemző. Ha benézel a monitoros topikba ott is többnyire igyekeznek mindenkit rábeszélni az IPS-re és abból is egy bizonyos márkára, arról nem is beszélve hogy ez mellé kettő kereskedést is szoktak ajánlani. Nah most akkor ezzel az erővel oda is beírhatnád, hogy az az isten. Pusztán arról van szó mint itt is, hogy ár/érték arányban ott az, itt pedig a wacom ami jó. Nem hiszem hogy itt bármelyik kezdőnek valaki is Intuost vagy Cintiqet ajánlot volna. Persze ha tudsz másik, ne adj isten vidéki boltot, ahol hasonlóan állnak a vásárlóhoz és az valóban minden kérdésére a végsőkig választ kap akkor nyugodtan ozdmeg velünk.
    Ami a topik címét illeti nyílván az ember tapasztalatot, tanácsot arról tud adni amit használ(t). Megveszed a Geniust nyugodtan írhatsz ide élménybeszámolót, tapasztalatot, senki nemfogja törölni mint ahogy eddig se törölte senki a nem wacom hozzászólásokat. Én például majdnem 1 év után írtam, mert úgy gondolom ennyi idő után azért már elszáll a kezdeti rózsaszín köd és előjönnek a tábla esetleges hibái is (wacomnál nekem ez a mai napig nem volt, leszámítva hogy néha újra kell rakni a presetet backupból, mert a win7 elfelejti viszont ez 2 kattintás).
    Ami a problémádat illeti nekem is van egy, ezzel a nem kicsit ellentmondásos mondattal kapcsolatban:
    "Amatőr ,és hobbi szinten saját kedvemre szeretnék rajzolni, és fotókat szerkeszteni, de tudom, hogy ár-érték, és tudás szintjén nekem a Genius ami elég, viszont, keveset tudok, róluk."
    Tehát akkor most eldöntötted, hogy neked a Genius elég abból a kevés információból amit találtál. A mai világban az ember kétszer is meggondolja mire ad ki pénzt te pedig a kevés de negatív információ ellenére úgy gondolod, hogy jó döntést hoztál (nyílván a forumok nem reprenzatvak mivel a többség akinek működik és megvan elégedve az nem szokott írni)? Mert ha igen akkor minek a hozzászólás eleje, miért nem csak az utolsó mondatot írtad meg "szerintetek MousePen i608X ,vagy G-Pen F610"?
    Sajnálom hogy a kérédsedre nemtudtam válaszolni mivel mint az elején is írtam nem használtam Geniust. Azért remélem elolvastad akár többször is, mert én se bántásnak szánom amit írtam. Pusztán csak segítő szándékkal neked valamint az utánad következőknek akik hasonló cipőben járnak.
    Így zárásként még egy dolog engedtessék meg. Ha a homok strandon elötted van egy kő és egy bot melyikkel fogsz elkezdeni rajzolni?

    Üdv.:
    Chronos

    [ Szerkesztve ]

  • vartime

    csendes tag

    válasz Hirrus #3026 üzenetére

    Szia!

    Nem vagyok sem grafikus, sem dizájner, és igen, volt Genius táblám, de aztán kipróbáltam egy Bamboot.
    Ég és föld a különbség a kettő között, és ezzel még nem istenítem a Wacom táblákat.

    Egyszerűen csak arra használhatóak, amire tervezték őket.

    Viszont istenítem a Fazekas Lacit, és a Grasshoppert, mert azt az emberközpontú ügyféltámogatást, amit ők nyújtanak sajnos keresve sem találsz kis hazánkban.
    A Geniust elajándékoztam, jelenleg Intuos4-em van, és hidd el hogy egy 17.000.- ft -os Bamboo használhatóbb, és nagyságrendekkel tartósabb.
    De a hirdetésekben is találhatsz többéves wacom táblákat, amiket azért tudnak eladni mert működnek, és van hozzájuk hegy, toll, és driver a legfrissebb oprendszerekhez is.

    A döntés a tiéd de bármit is vásárolsz kérlek te is írd meg a tapasztalataidat, hogy ne csak Wacomról olvassunk a fórumban.

    Nekem viszont karácsonyra már Intuos5 -öm lessz, kívánom hogy te is olyan táblát válassz aminek úgy tudsz örülni, mint én ennek.

    Üdv: Wartime

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák