Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dexter68

    addikt

    válasz Akash #965 üzenetére

    A Fazekas Laci ezen tépi a száját: be lehet menni és ki lehet próbálni.

    Nekem 3 vagy 4 évig volt egy Trust táblám, tudtam vele dolgozni, de amióta Intuos3-mal tolom, mámor a meló. Kb olyan a különbség, mint egy Suzuki Swift (amit nem tartok rossz autónak) és egy fullextrás Saab közt.

    Megjegyzem, február óta használom az Intuost, hegyet még nem cseréltem benne, de (napi 12-16 órát melózom) a tartókája, és a hegye fölött a festés olyan ütött-kopott, mintha megjárta volna az iraki háborút.

    Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

  • Dexter68

    addikt

    válasz Akash #992 üzenetére

    Sztem dobj egy privit Fazekas Lacinak és beszéld meg vele... én ennél többet nem tehetek

    Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

  • FazekasLaci

    aktív tag

    válasz Akash #992 üzenetére

    Szia!

    Bocsi, de csak most vettem észre a korábbi írásod...

    Ha gondolod, akkor dobj egy privit és online meg tudjuk nézni a beállításaidat a Wacomban. Amit mondasz, az furcsa. Vista alatt is van Bamboo driver, ahol a nyomásérzékenységet be lehet állítani, így nem kell szétnyomni a tollat és a nyomásérzékenység szépen jön. Nem túl komoly, de elég jó drivere van különféle beállítási lehetőségekkel. Ugyanígy át kellene nézni, hogy milyen gépen dolgozol, mert ha Vistát futtatsz, akkor azon a Bamboo-nak nagyon kellene mennie. Sokan használják gond nélkül és tudnak vele rajzolni.

    Ha Photoshop-ban dolgozol, esetleg próbáld ki a Corel Paintert is. Érdekes módon ez a progi kevésbé viseli meg a számítógép teljesítményét, így elég jól lehet benne rajzolgatni...

    A tollhegy kopásáról: valószínűleg azért van, mert nagyon kicsi érzékenységre van beállítva, így oda kellett nyomni a tollhegyet a táblához a nyomásérzékenység miatt, és ennek hatására gyorsabban kopik.

    Szóval várom a jelentkezésed, a többit meg tudjuk beszélni online.
    Van Skype-om is: fazekas-grasshopper
    Ezen is elérhetsz.

    Vagy, ha nagyon nem megy, akkor megmondod, mikor jársz Pesten és aznap megnézzük a tábládat, hogy más gépen hogyan működik. Még az sincs kizárva, hogy meghibásodott a toll... Ezen esetben meg klassz a dolog, mivel még nincs két éve ez a tábla forgalomban, így biztosan garis, vagyis csak cseréltetned kell majd. De idáig nem kell elszaladnunk, mert szerinterm a driver beállítás meg fogja oldani a problémád...

    Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

Új hozzászólás Aktív témák