Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cs_gaborka

    tag

    Köszönöm hozzászólásotok.
    Bevallom őszintén nincs és nem is volt még ilyen készülék a kezemben, és sajnos a tulajdonomban sem. Mostanában kezdtem foglalkozni egy esetleges beszerzésen, mivel megszaporodtak az olyan jellegű grafikai feladataim, mint például alakok kivágása a háttérből. Működik egérrel is, de eléggé nehéz az éleken tartani a kijelelő vonalat (Photoshop), ha vastagítom több az utómunka, stb.
    Eddig az eBay-en nézelődtem, mivel már sikeresen túl vagyok jónéhány vásárláson. Elsősorban Wacom típusokat, de mivel nem lesz sok pénzem, régebbieket pl. GD-1212 illetve GD-1218, ezek már szép emberes darabok. Egyetlen gondom, hogy nem találok egyértelmű utalást, működnek-e XP alatt, illetve Photoshop kompatibilisek-e. Eddig az A4-es volt a minimális méret, igazából csak egy hajtogatott írólapon próbálkoztam a kisebbekkel (A5 esetleg A6), milyenek lehetnek és így látatlanban gondoltam és ezért írtam is le, hogy kicsinek tűnnek. Ezért ''irányt váltottam'' tegnap találtam a pixmania.hu-n egy TRUST Wireless Scroll 1200-V2 A4-es méretű táblát és a paraqméterek alapján nem tűnik rossznak. Postaköltséggel együtt 24eFt-ból kijönne... Mivel ''beleakadtam'' megnéztem az olcsóbb Wacom típusokat is, sajnos az A5-ös is már igen drága 70eFt körül van. Most viszont, hogy egy kicsit elbizonytalanítottatok ;-) gyorsan felléptem ismét az oldalra, és találtam egy igen olcsó Wacom Volito 2-est 11eFt-ért. Megköszönném, ha esetleg volna információtok, miben különbözik, pl a Graphire3 Classictól amely már 21eFt-ba kerül, illetve miben rosszabb annyival pl. egy Trust készülék?

    Köszönettel

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák