Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vartime

    csendes tag

    válasz *Ropi* #3042 üzenetére

    Szia!
    És köszi!
    Mivel sajnos nem beszélek angolul, eddig annyira jutottam, hogy a touch érzékelő magneto rezisztív, maximum 5 ujjat érzékel, és nem valami pontos. Azt hittem hogy a mágnesrezonanciás érzékelő réteg miatt csökkent a toll érzékelési táv 10mm-re, de sajnos ugyanezt a 10mm-t írják a PTK650-re is. Azt akkor helyesen gondolom a erre a típusú érzékelőre nem lehet semmilyen fóliát rakni? Véleményed szerint akkor ha váltani szeretnék, akkor az Intuos4 Small-t Intuos5 Medium Pen Only cserélem,ez lesz számomra a legjobb választás?
    A hozzáállásomról:
    - a billentyűzet használatáról leszokni nem tudtam, mindig "kéznél" vannak azok a kombinációk
    - a gyorsgombokat nem nagyon használtam, ez nálam kimerült a touch ring, a radial menü, és a history használatában
    - lehet eljárt felettem az idő, de a touch funkció nem hoz izgalomba, és a vezetéket is többre értékelem a wifinél

    +Kicsit nagyobb, kicsit drágább, kicsit modernebb, és megint indulna a két év garim.
    +Hasznos lehet a kapacitív gyorsgombok funkcióinak képernyőn való kijelzése, így talán mégis rászoknék.

    Remélem helyes a gondolatmenetem, nem szeretnék feleslegesen költeni, ugyanakkor tartósan szeretnék használni egy kicsit nagyobb eszközt,

Új hozzászólás Aktív témák