Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Véleményem

    újonc

    válasz slug #1 üzenetére

    Bp. XV. kerületben megy rendesen, néha kb havonta 1 alkalommal kiakad a Digi Switch akkor bejelentjük és újraindírtják ezt utánna megint megy.

    Régebben Basenet 40/20-as volt, amit most emeltek változatlan havídíj mellett 100/50-re, ami most jelenleg ennyit tud:

    A ruter ami van itt az egy "DLink DIR-600"-as, ez csak max 100 Mbit/Sec -et tud vezetékesen.

    Ami a gondom volt az, hogy a gépekben 100 Mbit/Sec-es duplex hálókáryta van ezek helyeet most vettem GigaBites RTL hálókártyát és egy "DLink GO-SW-5G" 5 port-os GigaBite Switch-et, mert amikor az egyik gépen töltök le 30 fájlt 92-98 Mbit/Sec sebességgel, akkor a két gép közötti kapcsolatra már nem marad sávszélesség. Most így a GigaBites RTL hálókártyákopn és a GigaBites Switch-nél még marad bőven a letöltsénél sávszálésség a két kép között, a Switch csatlakozik majd rá a ruterre, és a két gép a Gigás kártyákkal a Gigás Switch-re.

    [ Szerkesztve ]

    A haladással semmi bajom, csak az íránya nem tetszik! Azért, mert én hülye vagyok, mások még lehetnek normálisak, habár ez nem törvényszerű!

  • Véleményem

    újonc

    válasz wwenigma #25817 üzenetére

    Nálam is volt hasonló a TP-Link esetében, amikor kérték a környezetet.

    Erre a következő a megoldás:
    Elmented a TP-Link konfigurációját, ha pld PPPoeP hozzáférés van, akkor a mentés után beállítassz neki pld ijet, Username: ValaKy20141027, Password: NeTuddKy20141027, majd ezt is mented és ezt küldöd el nekik megadod azeket a Username és Password adatokat, utánna visszaállítod a TP-Link mentésből az eredeti Username és Password adatokat és akkor tudod használni. A környezethez meg megadod az estelege WiFi és oprendszer adatokat.

    A haladással semmi bajom, csak az íránya nem tetszik! Azért, mert én hülye vagyok, mások még lehetnek normálisak, habár ez nem törvényszerű!

Új hozzászólás Aktív témák