Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fekuszka

    csendes tag

    Sziasztok.

    A DIGI TV Lan-os nete sokak számára hihetetlennek hangzik elsőre, pedig nem az. Így az elején leszögezném, hogy nem vagyok a kábeltársaság semmilyen embere. Csak ajánlani tudom a szolgáltatást, még akkor is ha vannak bosszantó dolgok.

    -szóval a 20 MBit valós sebesség! Kábelen nekem ennyivel jön, más kérdés hogy a Wireless-emen valahol lecsökken 10-re?????:)(mert mindenen elvi sebességeket adnak meg, de qvára nem tudja azt)mind1 , ja és ez le/fel 20/20-as sebesség!!!!! :C 4500Ft-ért!!! :Y

    -hűségnyilatkozat tényleg nincs!!! akkor szűnteted meg amikor akarod...

    -nálunk TV, telefon, internet tőlük jön, így egy helyre fizetünk, 1 számla van és a három olcsóbb mint más szolgáltatóknál

    Eddigi tapasztalatok: - a telefon és a net nem zavarják egymást
    - a netről való leszakadást bejelentéstől számított 72 órán belül kell kijavítsák, de már másnap reggel kint voltak!
    Ha vannak is ingadozások, nem veszed észre ilyen sebességű net-nél, persze ha nagyon kirívó lenne akkor igen, de ilyen még nem volt. A hiba náluk a megrendelt seb. 20%-nál kisebb sebességet jelent, addig úgymond normális.
    Ha van még kérdés, várom... :R

  • fekuszka

    csendes tag

    válasz TeeJay #328 üzenetére

    Nos, igen.Igazad van, ez az egyetlen hátrány talán és ezt még talán ők sem tudják pontosan. Náunk is egyszer csak megjelentek szerelők, behúzták az új kábeleket, két-három hét múlva, pedig üzletkötők jártak itt, akikkel megkötöttük az új szerződést és rá egy hétre már kötötték is:) Biztos van valami terv ami szerint mennek és kötik, de az, hogy országosan elterjedjen, az még szerintem messze van. Sőt, a piac annyira le lett osztva különböző szolgáltatóknak, hogy itt teret hódítani...Kicsit nem is bánom h nincs mindenhol, így egy jódarabig nem kell félnem semmilyen lassulástól, ha egyáltalán ez befolyásolná majd. :))

Új hozzászólás Aktív témák