Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rocket

    nagyúr

    válasz achon #4066 üzenetére

    Szia!
    DIGI kulfoldi savszelessege a legkisebb a nagyobb szolgaltatok kozul, szoval ez a teszt nem meglepetes szamomra, csak volt lehetosegem, ezert vetettem ossze a kabelnettel.

    Nalam mas eredetu a problema.
    Bekotes utan nehany napig jo volt minden, azota a DIGI sajat merojevel sincs meg a max. letoltesi sebesseg, sot messze van attol, es mind1 mikor merem, reggel, delelott, este, hajnalban, hetvegen, hetkoznap, raadasul eleg sokszor megszakad, tegnap este is 2x szakadt 1 ora alatt.
    Mielott hivtam oket mindent kiprobaltam a magam reszerol ha a hiba nalam volna megjavuljon, de nem javult meg, azota azt mondtak a hiba naluk van, de egyelore meg nem csinaltak semmit, atlagban 1.6-1.8mb/s a letoltesi sebesseg a DIGI oldalarol.

    Ftp.fsn.hu is sokat lassult, multhet kedd delelott meg ez volt:
    Transferred: 1GiB 1 073 741 824 bytes in 7 minutes 12 seconds (2 422,7 KB/s)

    Miota "elromlott" azota meg ilyeneket tud:
    Transferred: 1GiB 1 073 741 824 bytes in 10 minutes 36 seconds (1 646,9 KB/s)
    Transferred: 1GiB 1 073 741 824 bytes in 11 minutes 10 seconds (1 562,9 KB/s) (ezt most mertem)

    Mondjuk az, hogy mit mer ftp.fsn.hu nem erdekli oket, de a sajat merojuk altal eler eredmeny az igen, es azon is latni valami nem stimmel, gyujtogetem is a mereseket, ha esetleg a nagy "hiba nalunk van" beismeros utan elfeledkeznenek a problema megoldasarol.
    Eddig nagyon korrektek voltak az ugyfelszolgalaton, nem akartak lekoptatni a "hiba nalam van" sablon szoveggel, mondjuk igazabol nem is tudtak volna, mert mindent kiprobaltam, hogy kideruljon nalam van-e a hiba, szoval most varom megcsinaljak, meg turelmes vagyok ;)

    [ Szerkesztve ]

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Új hozzászólás Aktív témák