Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Renato1993

    tag

    válasz poli27 #28005 üzenetére

    Amúgy milyen árban van az optikai kábel métere amit már az előfizetőhöz húznak be a passzív osztótól?
    (Ha különbözőt használnak a családi házas övezetben, meg mást a társasházakban az épületen belül kábelcsatornában, akkor úgy kérdezem hogy melyik mennyi :)) )

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

  • TeeJay

    félisten

    válasz poli27 #28005 üzenetére

    persze új építésű társasházban már oké az FTTH de panelban minek szórakoznának vele amikor az UTP kábel olcsóbb, nem kell a végére eszköz és ugyanúgy gigabitet tud adni mint az FTTH is.
    panelban nem látom értelmét gigabit fölé meg még jó ideig nem fogunk ugrani az már fix :U

    u.i.: max nagyon max akkor tudnám elképzelni az FTTH-t hogy azzal spórolnak egy KOAX kábelezést is meg ugye DVB-C rendszert mert olyan panelban ahol nem volt még DIGI (van ilyen még az országban?) egyszerűbb bevinni az optikát és passzív osztóval 32lakásra leosztani, aztán ha valakinek kell net meg TV meg telefon kidobni hozzá egy ONT-t és megvan minden anélkül hogy nekik a lépcsőházba többet eszközért be kellene nézniük. megspórolják az áramot meg az eszköz karbantartást illetve a DVB-C rendszer és eszköz sem kell

    ellenben itt viszont nem lesz analóg TV jól tudom? vagy az ONT azt is tud szolgáltatni? :F
    én úgy tudom Internet-Telefon és DVB-C TV ami működik rajta de majd valaki kijavít

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák